Change Language

بهترین قیمت پرواز چارتر و سیستمی

021-916 900 83

تور ، بلیط ، ویزا ، وقت سفارت ، پیکاپ ویزا

آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز با 19 سال سابقه درخشان

لوگو آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز

 83 900 021-916

به این صفحه امتیاز دهید

بلیط هواپیما نجف

 

 

بلیط هواپیما نجف

 

یکی از بهترین گزینه ها برای رفع خستگی و کلافگی حاصل از روزمرگی و زندگی شهری، سفر رفتن است. احتمالا شما هم یادتان است که در گذشته، قدیمی تر ها برای آن که حال هوای خود را تغییر دهند و به قولی دلی از عزا در بیاورند، راهی شهری زیارتی می شدند و همزمان هم تفریح می کردند و هم با زیارت اماکن مقدس، برای تغییر روحیه قدم های جدی بر می داشتند.

اما سفر کردن این روزها یک تفاوت عمده با سفرهای قدیمی ترها دارد و آن این است که در گذشته برای سفری چون نجف، افراد روزها و ساعت ها برای رفت و برگشت زمان صرف می کردند. اما امروزه برای حفظ انرژی و عدم خستگی در طول مسیر، سفرهای هوایی، بهترین گزینه هستند. در واقع افراد با تهیه بلیط هواپیما تهران نجف، به راحتی راهی این شهر استثنایی می شوند و به زیارت می پردازند.

 

 

 


قیمت بلیط هواپیما نجف

 

بلیط هواپیما در مسیر های مختلف پروازی با توجه به نوع کلاس پروازی(اکونومی- بیزینس – فرست کلاس) و انواع بلیط هواپیما(سیستمی و چارتری) و ایرلاین ارائه دهنده بلیط هواپیما متغییر است. ایرلاین هواپیمایی در ارائه دادن برخی خدمات با یکدیگر متفاوت اند و همین تفاوت های اختلاف قیمت های شدید را پدید می آورد. حتما پیش از خرید به نوع ارلاین ارائه دهنده و نوع کلاس پروازی توجه کنید.

 معمولا در مسیر های پر تقاضا میتوان بلیط های ارزان چارتری یافت که در ساعت های انتهایی پرواز قابل تهیه است. در وب سایت آریا اوج پرواز شما میتوانید با مشخص کردن نوع پرواز به صورت یک طرفه یا رفت و برگشت و انتخاب تاریخ پرواز، رنج های متنوعی از قیمت بلیط هواپیما نجف و برعکس را مشاهده کنید.

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما نجف

یکی از معیارهای مهم در خرید ارزان بلیط هواپیما نجف انتخاب شرکت هواپیمایی ارائه دهنده بلیط است که میان آن ها برخی از ایرلاین ها در مسیر تهران نجف بلیط ارزان تری را ارائه می دهد که در این میان می توان به ایرلاین معراج اشاره کرد. توجه داشته باشید که زمان سفر شما هم بسیار تاثیر گذار است. در فصل تابستان شما می توانید ارزان ترین بلیط ها را به سمت نجف خریداری کنید. البته اینکه تاریخ انتخابی شما در زمان های مذهبی نباشد هم بسیار حائز اهمیت است.

سعی کنید تاریخ سفر خود را انتخاب کنید و از دو ماه قبل اقدام به خرید بلیط پرواز تهران نجف کنید زیر در این صورت می توانید با قیمت مناسب تری بلیط هواپیما تهران نجف را تهیه کنید و بلیط خود را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید زیرا بلیط رفت برگشت به نجف از دو بلیط، یک طرفه ارزان تر تمام می شود.
و اخرین نکته ای که می توانید برای تهیه بلیط ارزان نجف به آن دقت کنید انتخاب روز هفته برای سفر است که در روز های شنبه، سه شنبه و چهارشنبه قیمت بلیط مناسب تر خواهد بود.

بررسی انواع بلیط های پروازی نجف

 

بلیط سیستمی نجف

بلیط سیستمی توسط خود ایرلاین تعریف و قیمت گذاری می شوند و تفاوتی بین خرید مستقیم از شرکت هواپیمایی و یا آژانس گردشگری وجود ندارد. به چند دلیل بلیط سیستمی نجف یکی از بلیط ها پر طرفدار این مسیر است. یک: این بلیط از ماه ها قبل امکان خرید را دارد و در زمان اولیه ی عرضه قیمت ارزان تری دارد دو: این بلیط قابل استراداد است و با توجه به زمان کنسلی درصدی به عنوان جریمه کسر و مابقی پول استرداد می شود. سوم: بلیط سیستمی قیمت های متفاوتی را برای افراد با سن ها محتلف در نظر می گیرد و اگر شما با خانواده در حال سفر به نجف هستید بلیط سیستمی نجف بهترین انتخاب است.

 

بلیط چارتر نجف

بلیط چارتر به این صورت تعریف می شود که چارتر کننده بلیط مسیر های پر تردد را مانند بلیط هواپیما نجف، از ایرلاین مورد نظر پیش خرید میکند و در بازه های زمانی مختلف با توجه به قیمت سایر ایرلاین ها قیمت گذاری میکند. بلیط چارتر نجف در بازه زمانی مختلف در روز می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد و مدام تغییر قیمت داشته باشد.در بلیط چارتری نجف افزایش تقاضا مساوی است با افزایش قیمت، اما هر چه به زمان پرواز نزدیک تر شوید قیمت این بلیط کاهش می یابد. قیمت این بلیط برای تمامی افراد یکسان می باشد و غیر قابل استرداد می باشند.

 

 

بلیط لحظه آخری نجف

بلیط لحظه آخری نجف به بلیط هایی گفته می شود که تا اخرین لحظات پرواز فروخته نشود. (معمولا به پرواز هایی که 24 ساعت تا زمان حرکتشان فاصله است لحظه آخری می گویند) قیمت این بلیط ها با توجه به میزان تقاضا در زمان های پر تردد ممکن است دچار افزایش قیمت شود و نوسان قیمت داشته باشد. اما در اکثر مواقع بلیط لحظه آخری نجف قیمت مناسب تری دارد. اما خیلی نمی توان بر روی این دسته از بلیط هواپیما برنامه ریزی کرد. اگر قصد سفر به نجف را دارید و زمان سفر خود را تعیین کرده اید، هرچه سریع تر اقدام به خرید بلیط هواپیما نجف کنید و آن را به لحظات آخر سفر موکول نکنید.
 


سفر به نجف، گهواره تمدن و تشیع

 

یکی از کشور های محبوب در میان مردم ایران که سالانه میلیون ها نفر را به سمت خود جذب می کند، کشور عراق است. این کشور خاص و منحصر به فرد با اماکن زیارتی بسیاری که در خود جای داده، به عنوان یکی از مقاصد اصلی سفر های زیارتی شناخته می شود. یکی از روش های بازدید از این کشور زیبا، تهیه بلیط هواپیما تهران نجف و پرواز به کشور عراق یا همان “گهواره تمدن” معروف است.

خوبی این روش سفر به عراق آن است که در نهایت می توان با خرید بلیط هواپیما نجف تهران، با آسودگی خیال، به کشور بازگشت. در واقع نیازی نیست ساعت ها را برای طی کردن مسیر، هدر دهید و می توانید از تمامی فرصت های خود برای زیارت استفاده نمایید.
عراق، 2 فرودگاه در شهرهای بغداد و نجف داشته که هر دو بین المللی هستند. با این حال بیشتر مسافران، بلیط هواپیما نجف را تهیه می کنند. به این صورت در وقت و هزینه خود، صرفه جویی می نمایند و یک راست به شهر مورد نظر خود رهسپار می شوند.

 


نکات مهم در پرواز تهران نجف

پیش از خرید بلیط هواپیما تهران نجف لازم است به یک سری از نکات توجه کنید و با توجه به آن ها اقدام به خرید کنید. که در ادامه برخی از این نکات مهم را بازگو می کنیم:

  • زمان تقریبی پرواز تهران به نجف اگر بصورت پرواز مستقیم باشد بین یک ساعت و سی دقیقه تا سه ساعت می باشد و اگر با توقف در مسیر همراه باشد بین 19 تا 28 ساعت زمان خواهد برد که البته این زمان ها تقریبی است و با توجه به شرکت های هوایی ممکن کمی تغییر کند.
  • با توجه به موقعیت اجتماعی و امنیتی عراق بهتر است سفر به این کشور و زیارت شهر های مذهبی آن به صورت دست جمعی و با تور انجام شود.
  • شرکت های هواپیمایی که اماده ارائه خدمات در مسیر تهران نجف هستند شامل شرکت های هواپیمایی ایران ایر، آتا، قشم ایر، آسمان، ماهان ایر، تابان ایر ، معراج و العراقیه می باشد که در این میان قشم ایر محبوب ترین شرکت هواپیمایی فعال در مسیر تهران نجف است و معراج ارزان ترین بلیط را در اختیار مسافران قرار می دهد.
  • پرواز از تهران به مقصد نجف همه روزه دایر می باشد و در روز های ابتدایی هفته قیمت بلیط ارزان تر خواهد بود. همچین می توانید برای تهیه بلیط ارزان تهران نجف از چند هفته قبل اقدام به خرید بلیط کنید و سعی کنید بلیط خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید.

سوالات رایج در مورد سفر به نجف:

 

1. زمان تقریبی پرواز تهران به نجف چند ساعت است؟

پرواز مستقیم تهران نجف بین یک ساعت و سی دقیقه تا سه ساعت می باشد و اگر با توقف در مسیر همراه باشد بین 19 تا 28 ساعت

2.قیمت بلیط تهران نجف چقدر است؟

با توجه به نوع ایرلاین، نوع کلاس پرواز، تاریخ سفر و نزدیکی به ایام مذهبی قیمت بلیط متغیر خواهد بود.

3.نجف چند فرودگاه دارد؟

تنها یک فرودگاه و آن فرودگاه بین المللی نجف

 

مشهد و نجف، دو قطب شهر های مذهبی ایران و عراق

 

همانطور که همه می دانید، مشهد، بارگاه امام هشتم، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و نجف، زیارتگاه امیرالمونین علی (ع) است. به همین دلیل زائران بسیاری برای ترتیب دادن سفری زیارتی – سیاحتی به این دو شهر سفر می کنند. در نجف و کوفه اماکن زیارتی و دیدنی بسیاری وجود دارد. تمام این بناها با هنری سرشار و به زیبایی ساخته و تزئین شده اند. در کاشی کاری و آیینه کاری ها، ذوق معماران به وضوح، خود نمایی می کند. برای تماشای آنها و زیارت ائمه علیهم السلام، چمدان خود را ببندید و یک بلیط هواپیما مشهد نجف تهیه کنید. برای بازگشت آسان به شهر خود، پیش از سفر، بلیط هواپیما نجف مشهد را نیز خریداری نمایید.


بهترین زمان برای سفر و خرید بلیط هواپیما مشهد نجف چه زمانی است؟

 

با توجه به آب هوای گرم و خشک عربستان بهترین زمان برای سفر از نظر شرایط جوی فصل بهار و پاییز می باشد که در این زمان بلیط هواپیما نجف با قیمت بالایی به فروش می رسد اما شما می توانید در فصل های تابستان و زمستان بخاطر شرایط جوی بلیط ارزان هواپیما مشهد نجف را خریداری نمایید.

البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که در مناسبت ها مذهبی فارغ از شرایط جوی و آب و هوا به علت تقاضای بالای مسافران برای سفر به نجف علاوه بر اینکه قیمت بلیط هواپیما مشهد نجف بالا می رود هزینه های رزرو هتل و گردشگری نیز با افزایش مواجه می شوند. همچنین توجه داشته باشید که به علت شرایط امنیتی و نظامی کشور عراق توصیه می شود که سفر های خود را به صورت گروهی انجام دهید. می توانید با رزرو تور نجف به صورت گروهی و با اطمینان خاطر به شهر زیارتی سیاحتی نجف سفر کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما مشهد نجف

 

عوامل متعددی در تعیین قیمت بلیط هواپیما مشهد نجف تاثیر گذار هستند که در ادامه چند نمونه از مهم ترین آن ها را برای شما نام خواهیم برد.

هنگام خرید بلیط هواپیما حتما به تاریخی که قصد خرید بلیط دارید توجه کنید در زمان های خوش آب و هوا،مناسبت های مختلف و بازه هایی که تقاضا مسافران در آن زمان برای سفر به آن مقصد زیاد است بلیط ها با افزایش قیمت همراه می شوند. سفر به نجف در فصل پاییز و زمستان و مناسبت های مهم مذهبی به نسبت گران تر خواهد بود.

بعد از انتخاب تاریخ سفر باید ایرلاین خود را انتخاب کنید. ایرلاین ها با توجه به امکاناتی که در اختیار مسافران قرار می دهند قیمت های مختلفی دارند. کلاس پروازی هم در کنار انتخاب ایرلاین بسیار مهم است. اگر قصد دارید سفر ارزان تری داشته باشید از کلاس اکونومی و در غیر این صورت کلاس بیزینس و فرست را در لیست انتخاب هایتان قرار دهید.

و در آخر به این نکته اشاره کنیم نوع بلیط سیستمی و یا چارتری اخرین موضوعی است که هنگام تهیه بلیط هواپیما نجف بر قیمت آن تاثیر گذار است. شما می توانید از سایت آریا اوج پرواز اقدام به خرید بلیط هواپیما مشهد نجف کنید و با توجه به کلاس پروازی و تاریخ رفت و برگشت بهترین بلیط را برای خود تهیه کنید.

 

اماکن دیدنی نجف

جاذبه های گردشگری نجف اشرف بی شمار است. از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

حرم حضرت علی (ع)

این مکان اولین مقصد تمام زائران نجف اشرف است. آرامشی که در این حرم آسمانی تجربه می شود، قابل قیاس با هیچ حسی نیست. حرم امام علی (ع) در قسمت مرکزی شهر نجف واقع شده و تردد به آن برای مسافران از تمام نقاط شهر آسان است. برای آسایش زوار، تعداد زیادی هتل در خیابان های اطراف حرم، وجود دارد.تقریبا تمام این هتل ها لوکس بوده و همه امکاناتی که هر مسافری به دنبال آن است را دارا هستند. همچنین در تمام خیابان های اطراف حرم مطهر، مغازه های ریز و درشتی موجود بوده و تکاپو در شهر کاملا به چشم می خورد.

 

قبرستان وادی السلام

یکی از مهم ترین اماکن زیارتی در شهر نجف، که در دین اسلام بسیار مورد تاکید قرار گرفته، قبرستان وادی السلام معرفی می شود. روایات زیادی در خصوص وادی السلام بیان شده است. در یکی از این روایات آمده، هر مومنی از شرق و غرب از دنیا برود، روح او به وادی السلام وارد می شود.وسعت این آرمستان بسیار زیاد بوده و تعداد بسیاری از مومنان را در خود جای داده است. همچنین آرمگاه تعدادی از پیامبران الهی نیز در این مکان است. حضرات آدم (ع)، حضرت هود (ع)، حضرت صالح (ع) و همچنین حضرت نوح (ع)، در وادی السلام به خاک سپرده شده اند. نکته قابل بیان در مورد وادی السلام، اشاره به زیارتگاهی است که در قسمت سرپوشیده ساخته شئه و مقبره حضرت آدم و حضرت نوح علیهم السلام است. به دلیل روایات زیادی که در باب اهمیت وادی السلام گفته شده، مسلمانان بسیاری برای زیارت به این آرامستان وارد می شوند.

 

قبرستان وادی السلام

 

مسجد کوفه

چهارمین مسجد در جهان اسلام، مسجد کوفه است. در رتبه های یک تا سه، مسجد الحرام، مسجد النبی و مسجد الاقصی قرار دارند. بر طبق روایات، این مسجد در زمان حضرت آدم بنا و در زمان حضرت نوح، تجدید بنا شده است. همچنین در روایات آمده است که این مسجد، به عنوان یکی از باغ های بهشتی معرفی شده است.در زمان ورود مسلمانان به کوفه نیز با پیشنهاد سلمان فارسی، بار دیگر مسجد کوفه بنا گردیده است. در این مسجد، مقامات زیادی وجود دارد که هر کدام، اعمال مخصوص به خود را دارند. همچنین در کنار پیامبران الهی و ائمه معصوم که به مسجد کوفه مشرف شده اند، مرقد اشخاص بزرگی نیز در آن ساخته شده است. از جمله این افراد، هانی بن عروه، مختار سقفی و حضرت مسلم ابن عقیل هستند.

 

مسجد کوفه

 

خانه امام علی (ع)

یکی دیگر از جذاب ترین اماکن کوفه، خانه امام علی (ع) است. در قسمت های مختلف خانه ایشان می توان چاه امام (ع)، قرفه های امام حسن (ع)، امام حسین (ع)، حضرت زینب (س)، حضرت عباس (ع) و همچنین امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) را دید. بازدید از منزل ایشان برای عموم زوار آزاد و رایگان است.

 

خانه امام علی (ع)

 

مسجد سهله

از مشهورترین مساجد جهان اسلام، مسجد سهله را می توان نام برد. این مسجد در اولین سال هجرت پیامبر (ص) و در نزدیکی مسجد کوفه بنا شده و از مساجد منتسب به حضرت قائم (عج) است. در روایات آمده که حضرت مهدی (عج) پس از ظهورشان، در این مسجد زندگی خواهند کرد. در صحن مسجد سهله تعدادی محراب به نام چند تن از ائمه و پیامبران (ع) ساخته شده است. اعمال زیارتی این مسجد بسیار زیاد است و در مجموع، زائران 70 رکعت نماز در مسجد سهله می خوانند که ثوابی غیر قابل شمارش دارد.

 

مقبره میثم تمار

یکی دیگر از زیارت گاه های شهر کوفه، مقبره میثم تمار است. ساختمان این زیارتگاه، وسیع بوده که معماران با سلیقه بی نظیر خود، آن را بنا کرده اند. زائران علاوه بر زیارت، می توانند در این مکان استراحت کرده و از فضای مطبوع آن لذت ببرند.

 

مقبره میثم تمار

 

برج نمرود

برج نمرود به برج بابل هم معروف می باشد. برج نمرود بالاتر از آبادی ذی‌الکفل و روی تپه قرار گرفته است. این برج از آجر ساخته شده و دارای زیر زمین و سرداب است. از نظر قدمت تاریخی این برج متعلق به زمان حضرت ابراهیم علیه السلام است و گفته می شود ایشان را از بالای این برج به درون آتش انداخته اند. با گذشت زمان زیاد از عمر این بنا و تخریب و فرسودگی  همچنین جزو مکان های پر بازدید است و عظمت وصف نشدنی این برج قابل بیان نیست.

سخن پایانی

تماشا و زیارت تمام اماکن یاد شده کار دشواری نیست. تنها با خرید بلیط هواپیما مشهد نجف به صورت رفت و برگشت کافی است تا سفری به یاد ماندنی و خاطره انگیز داشته باشید. همچنین خرید بلیط چارتر نجف پیشنهادی بود که پیش از این با شما مطرح نمودیم و تاکید داریم تا جایی که می توانید آن را از دست ندهید.

 

برج نمرود

۵
از ۵
۸ مشارکت کننده

ثبت درخواست

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

جهت اطلاع از بلیط و تورهای لحظه آخری اطلاعات شماره خود را وارد نمایید.

ثبت درخواست

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

جهت رزرو و یا خرید بلیط هواپیما و یا تورهای لحظه آخری شماره همراه خود را وارد کنید با شما تماس میگیریم.

سبد خرید