Change Language

بهترین قیمت پرواز چارتر و سیستمی

09352189797 | 02634005170

تور ، بلیط ، ویزا ، وقت سفارت ، پیکاپ ویزا

آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز با 18 سال سابقه درخشان

09352189797 | 02634005170

لوگو آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز

به این صفحه امتیاز دهید

چه ایرلاین‌ها از تهران به آفریقای جنوبی پرواز دارند؟

 

سفر به آفریقای جنوبی تجربه‌ای منحصربه‌فرد و تکرارنشدنی است. سفری که پر است از ماجراجویی و هیجان، اما با توجه به دور بودن مسیر و ساعت پروازی طولانی با کدام ایرلاین‌ها می‌توان از ایران به کشور زیبای آفریقای جنوبی سفر کرد؟ در ادامه در این باره می‌خوانیم.

 

 

تور آفریقای جنوبی از تورهای پرطرفدار برای افراد طبیعت دوست و اهل هیجان در ایام نوروز و شهریور ماه است. از آنجایی که مسافران این تور پروازی نسبتا طولانی را در پیش دارند، خرید بلیط هواپیما از مهمترین اقدامات سفر به آفریقای جنوبی می‌باشد. در این مطلب می‌خواهیم با ایرلاین‌های معتبری که از ایران به آفریقای جنوبی پرواز دارند آشنا شویم.

 

سفر به آفریقای جنوبی با هواپیمایی قطر

 

هواپیمایی قطر از ایرلاین‌های معتبری ست که از تهران با یک توقف به شهرهای ژوهانسبورگ و کیپ تاون در آفر‌یقای جنوبی پرواز دارد. شرکت هواپیمایی قطر به عنوان بهترین ایرلاین خاورمیانه، با در اختیار داشتن ناوگان هوایی مدرن امکان پروازی امن و راحت را برای مسافران تور آفریقای جنوبی فراهم می‌کند.

بلیط تهران به ژوهانسبورگ با هواپیمایی قطر

خرید بلیط تهران ژوهانسبورگ با هواپیمایی قطر به راحتی امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از دریافت ویزای آفریقای جنوبی به صورت حضوری یا اینترنتی بلیط خود را رزرو و خریداری کنید. هواپیمایی قطر چندین روز در هفته به مقصد ژوهانسبورگ پرواز دارد و تمامی پروازها با هواپیماهای مجهز و مدرن انجام می‌شود. مسافران ابتدا از تهران به دوحه پرواز کرده و پس از توقف در دوحه مجددا به سوی ژوهانسبورگ پرواز می‌کنند.

بلیط تهران به کیپ تاون با هواپیمایی قطر

اگر ترجیح می‌دهید سفر به آفر‌یقای جنوبی را از شهر کیپ تاون آغاز کنید، می‌توانید بلیط تهران به کیپ تاون را با هواپیمایی قطر رزرو یا خریداری کنید. برنامه پروازی قطر از تهران به کیپ تاون در روزها و ساعات پروازی مختلف مشخص شده، برای دیدن روزها و ساعات پرواز می‌توانید به وبسایت آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز صفحه خرید بلیط هواپیما مراجعه کنید. این پرواز در مسیر تهران – دوحه – کیپ تاون انجام می‌شود. در واقع شما قبل از رسیدن به کیپ تاون یک توقف در شهر دوحه خواهید داشت.

 

سفر به آفر‌یقای جنوبی با هواپیمایی امارات

 

هواپیمایی امارات دیگر شرکت هواپیمایی است که از تهران به مقاصد ژوهانسبورگ و کیپ تاون پرواز دارد. امارات بزرگترین شرکت هواپیمایی در خاورمیانه است که با در اختیار داشتن ناوگان هواپیمایی گسترده، از مبدا تهران علاوه بر آفر‌یقای جنوبی به قاره‌های اروپا، امریکا و کشورهای آسیایی نیز پرواز دارد. دفتر مرکزی این شرکت شهر دبی در امارات است و بیشتر هواپیماهای آن را بویینگ و ایرباس تشکیل می‌دهند.

بلیط تهران به ژوهانسبورگ با هواپیمایی امارات

ژوهانسبورگ بزرگترین شهر آفر‌یقای جنوبی است و بیشتر مسافران آن را دروازه ورود به این کشور زیبا می‌دانند. گردشگران ایرانی می‌توانند بلیط ژوهانسبورگ را از مبدا تهران با هواپیمایی امارات خریداری کنند. پرواز امارات از تهران به ژوهانسبورگ به صورت یک توقفه انجام می‌شود. درواقع مسافران پس از توقفی یک یا چند ساعته در فرودگاه دبی به سمت ژوهانسبورگ پرواز می‌کنند.

 

بلیط تهران به کیپ تاون با هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات علاوه بر ژوهانسبورگ از مبدا تهران به شهر کیپ تاون پرواز دارد. برای خرید بلیط تهران کیپ تاون با هواپیمایی امارات می‌توانید به وبسایت ما مراجعه کرده و پس از مشاهده تمامی روزها و ساعات پروازی، پرواز مورد نطر خود را با بهترین قیمت خریداری کنید. این پرواز در مسیر تهران – دبی – کیپ تاون انجام می‌شود.

 

سفر به آفر‌یقای جنوبی با هواپیمایی ترکیش

 

 شرکت هواپیمایی ترکیش از دیگر شرکت‌های هواپیمایی است که از ایران به آفریقای جنوبی پرواز دارد. ترکیش شرکت هواپیمایی کشور ترکیه است و مرکز پروازهای آن شهر استانبول می‌باشد. کیفیت و امنیت بالای پروازهای ترکیش باعث شده بسیاری از آژانس‌های هواپیمایی این ایرلاین را برای برگزاری تورهای خود انتخاب می‌کنند.

 

بلیط تهران به ژوهانسبورگ با هواپیمایی ترکیش

هواپیمایی ترکیش پروازهای خود را از مبدا تهران به مقصد ژوهانسبورگ به صورت هفتگی و در ساعات منظم انجام می‌دهد. تمامی پروازهای این ایرلاین با هواپیماهای غول‌پیکر بویینگ و ایرباس انجام می‌شوند. بنابراین گردشگران ایرانی با خرید بلیط تهران ژوهانسبورگ می‌توانند پروازی امن و راحت را سپری کنند. مسافران از تهران به استانبول پرواز کرده و پس از توقفی یک یا چند ساعته در استانبول مجددا به سوی ژوهانسبورگ پرواز می‌کنند.

 

بلیط تهران به کیپ تاون با هواپیمایی ترکیش

کیپ تاون از دیگر شهرهای آفریقای جنوبی است که در لیست مسیر پروازی هواپیمایی ترکیش قرار گرفته است. خوشبختانه پروازهای این ایرلاین از مبدا تهران به کیپ تاون به صورت منظم انجام شده و به مسافران این امکان را می‌دهد تا بتوانند پس از یک توقف در استانبول خود را به شهر کیپ تاون برسانند.

 

فاصله هوایی تهران تا آفریقای جنوبی

 

قبل از اعلام طول پرواز لازم به یادآوری است که هیچ پروازی از تهران به صورت مستقیم به شهرهای کیپ تاون و ژوهانسبورگ انجام نمی‌شود. با توجه به مطالب ذکر شده و ایرلاین‌های معرفی شده تمامی پروازهای این مسیر با یک توقف درشهرهای دوحه، استانبول یا دبی انجام می‌شود. بنابراین طول دقیق پرواز را ساعات توقف تعیین می‌کنند. اما به طور کلی طول پرواز تهران به شهرهای ژوهانسبورگ و کیپ تاون با توجه به نوع ایرلاین، تعداد توقف و مسیرها بین ۱۰ تا ۱۲ ساعت می‌باشد.

 

سوالات متداول:

 

پرواز مستقیم تهران به آفریقای جنوبی انجام می‌شود؟

خیر تمامی پروازها در مسیر ایران به آفریقای جنوبی با یک یا دو توقف انجام می‌شود.

 

فاصله هوایی ایران تا آفریقای جنوبی چقدر است؟

طول پرواز تهزان به آفریقای جنوبی بسته به نوع ایرلاین و تعداد توقف‌ها بین ۱۰ تا ۱۲ ساعت است.

۵
از ۵
۶ مشارکت کننده

ثبت درخواست

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

جهت اطلاع از بلیط و تورهای لحظه آخری اطلاعات شماره خود را وارد نمایید.

ثبت درخواست

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

جهت رزرو و یا خرید بلیط هواپیما و یا تورهای لحظه آخری شماره همراه خود را وارد کنید با شما تماس میگیریم.

سبد خرید