Change Language
لوگو آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز

بهترین قیمت پرواز چارتر و سیستمی+ تور

تماس بگیرید 09352189797

تور ، بلیط ، ویزا ، وقت سفارت ، پیکاپ ویزا

آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز با 18 سال سابقه درخشان

​09304304526      09352189797

به این صفحه امتیاز دهید

اطلاعات پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه امام خمینی

 

 

مسافرین گرامی:

 

برای اطلاع از ساعت و زمان پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه امام خمینی از ترمینال 1 و

 

ترمینال سلام از لینکهای زیر استفاده نمایید..

 

پروازهای خروجی فرودگاه امام

 

اطلاعات پروازهای ورودی فرودگاه امام خمینی

 

اطلاعات پروازهای خروجی فرودگاه امام خمینی

 

اطلاعات پروازهای ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی

 

 

شماره تلفن اطلاعات فرودگاه امام خمینی

021-5100118

 

 اطلاعات پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه امام خمینی

 

 اطلاعات پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه امام خمینی

 

فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) در سال ١٣٨٤ به بهره‌برداری رسید و با شروع فعالیت آن، پروازهای بین‌المللی از مبدا و به مقصد تهران به این فرودگاه منتقل شد. در پی نقش و ماموریت منحصر به فرد این فرودگاه در شبکه حمل‌ونقل کشور و سوددهی بالای آن و با هدف افزایش درآمدهای غیرهوانوردی در ایران و تقویت موقعیت کشور در حمل‌ونقل هوایی، لجستیک و ترانزیت مسافر و بار، بر اساس برنامه پنجم توسعه کشور، فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به مساحت ١٤هزار هکتار تبدیل شدو با تصویب اساسنامه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در سال ١٣٩٢ توسط هیئت محترم دولت، این شرکت فعالیت خود را از آذر ماه سال ١٣٩٤، به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی آغاز نمود. همچنین طرح جامع شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با در نظر گرفتن اهداف برنامه ریزی شده همچون تبدیل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به قطب اول بار در منطقه و قطب دوم مسافری و لحاظ کردن ملاحظات هوانوردی و لجستیکی در تاریخ ١٥ خرداد ماه ١٣٩٧ به عنوان سند ٣٠ ساله توسعه، به تصویب مجمع عمومی شرکت شهر فرودگاهی و وزارت راه و شهرسازی رسید.  

چشم انداز


شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به یک مرکز حمل و نقل هوایی و یک موتور اقتصادی برای تهران، کشور و منطقه بوسیله تسهیل حمل و نقل هوایی و خدمات مربوطه تبدیل شده است. شهر فرودگاهی به عنوان یک بستر حمل و نقل ترکیبی و لجستیک عمل کرده و پشتیبانی برای فرودگاه خواهد شد.

 

اهداف

 

 

  • حمایت از چشم اندازهای رشد و رونق اقتصاد ایران
  • ایجاد شهر فرودگاهی شامل منطقه آزاد تجاری و منطقه ویژه اقتصادی با اهمیت بین المللی
  • تبدیل شدن به یک مرکز پیشرو در توسعه کسب و کارهای داخلی و بین المللی در زمینه‌های لجستیک، تولید، مراکز اداری- تجاری و تحقیق و توسعه در هم افزایی با فرودگاه به عنوان قلب شهر فرودگاهی

پروازهای داخلی

پروازهای داخلی

با توجه به جاذبه های تاریخی، مذهبی و گردشگری، جمهوری اسلامی ایران بی تردید یکی از مقاصد اصلی گردشگران بین المللی می باشد، نظر به اینکه پراکندگی این جاذبه ها در سطح کل کشور بوده و به شهر تهران محدود نمی شود و از سویی مقصد نهایی بسیاری از مسافران جایی بجز شهر تهران می باشد، لذا با توجه به این که فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) صرفاً جهت پروازهای برون مرزی بوده و پروازهای داخلی از طریق این فرودگاه انجام نمی شود، لازم است جهت اطلاع از برنامه پروازهای داخلی و همچنین امکانات و چگونگی انجام سفر های هوایی داخلی که از طریق فرودگاه مهرآباد تهران و دیگر فرودگاه های کشور انجام می پذیرد به وب سایت شرکت فرودگاه های کشور به نشانی https://www.airport.ir و فرودگاه مهرآباد به نشانی https://mehrabad.airport.ir مراجعه نمایید.

استقبال مسافر

استقبال مسافر

ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به مناسبت ورود عزیزان، همکارن و یا شرکاء کاری و تجاری شما به کشور، لازم است مواردی را در خصوص قوانین و مقررات و همچنین روال حضور شما در سالن ورودی ترمینال مسافری فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) جهت خوش آمد گویی و پیشواز مسافران را به اطلاعتان رسانده تا با آرامش خاطر و آسودگی بیشتر اوقات دلپذیری را در آستانه ورود عزیزانتان در این مکان تجربه نمایید.

 
راه‌های عزیمت به فرودگاه
فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) دارای راههای دسترسی جاده ای و همچنین امکانات حمل و نقل عمومی متنوعی اعم از مترو، تاکسی و... از شهر تهران به سمت فرودگاه می باشد که می بایست جهت مشاهده شرح و جزئیات آن به منوی دسترسی به فرودگاه مراجعه نمایید.
با توجه به این که طبق برنامه ریزی ها انجام شده جهت رفاه حال شما مراجعین محترم، توقف خودروهای شخصی در محدوده ترمینال مسافری حتی برای دقایقی ممنوع می باشد، لذا با توجه به امکان استفاده از پارکینگ های متعدد پیش بینی شده در محدوده فرودگاه و همچنین بکارگیری شاتل جهت رفت و آمد شما عزیزان از پارکینگ ها تا درب ترمینال مسافری خواهشمند است در صورت مراجعه به فرودگاه با استفاده از خودروی شخصی قبل از حضور در ترمینال با توجه به موارد فوق در خصوص تعیین محل پارک خودروی خود اقدام نمایید.
محل پارک کوتاه و میان مدت خودرو
پارکینگ طبقاتی ترمینال مسافری فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با ظرفیت پذیرش ١٢٥٠ خودرو و بصورت شبانه روزی واقع در طبقات ذیل ساختمان ترمینال مسافری، آماده ارائه خدمات به همراهان مسافران گرامی می باشد لذا در صورت تمایل به استفاده از خدمات این پارکینگ می بایست با مراجعه به ترمینال مسافری و توجه به تابلوهای راهنمای نصب شده در ورودی ترمینال وارد مسیر اختصاصی پارکینگ شوید، لازم بذکر است نحوه محاسبه هزینه استفاده از این پارکینگ بصورت ساعتی بوده، همچنین امکان استفاده از خدمات پارکینگ های روباز واقع در محدوده فرودگاه نیز جهت استفاده مراجعین فراهم می باشد، جهت مشاهده جزئیات و کسب اطلاعات بیشتر به صفحه پارکینگ ها مراجعه نمایید همچنین جهت هماهنگی و اطلاع از نرخ و نحوه محاسبه هزینه استفاده از کلیه پارکینگ ها با شماره تلفن ٥١٠٠٧١٩٩-٠٢١ تماس حاصل نمایید.
سالن انتظار پروازهای ورودی ترمینال مسافری
سالن انتظار پروازهای ورودی ترمینال مسافری فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) واقع در تراز صفر ترمینال که در جهت رفاه حال شما عزیزان و با پیش بینی و ارائه خدمات رفاهی مانند، رستوران، کافی شاپ و... و با سعی در ایجاد محیطی مناسب جهت استفاده مراجعین محترم طراحی گردیده بصورت شبانه روزی آماده میزبانی شما عزیزان می باشد.

 

 

۵
از ۵
۳ مشارکت کننده

ثبت درخواست

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

جهت اطلاع از بلیط و تورهای لحظه آخری اطلاعات شماره خود را وارد نمایید.

ثبت درخواست

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

جهت رزرو و یا خرید بلیط هواپیما و یا تورهای لحظه آخری شماره همراه خود را وارد کنید با شما تماس میگیریم.

سبد خرید