Change Language
021-916 900 83

چارتر کننده و مجری مستقیم 

 آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز با 19 سال سابقه درخشان 

رزر تور و هتل و خرید بلیط هواپیما+بوک کردن پرواز +وقت سفارت

 83 900 021-916

قیمت تور فرانسه + مدارک ویزای فرانسه

✔️ راهنمایی خرید تور اروپا 🇪🇺  + مدارک مورد نیاز دریافت ویزای شینگنقاره اروپا با مساحت 10 میلیون کیلومتر مربع و 730 میلیون نفر، 11% جمعیت جهان را تشکیل می دهد. این قاره بعد از اقیانوسیه دومین قاره کوچک جهان است که در نیم کره شمالی قرار دارد و به دلیل منطقه شمالی معتدل و سرسبز دارای طبیعت زیبایی است. وجود مناظر طبیعی و آب و هوای معتدل سالانه افراد زیادی با اهداف مختلف به اروپا سفر می کنند. اغلب مسافران ترجیح می دهند از طریق تور اروپا به کشورهای اروپایی سفر کنند. به خصوص افرادی که قصد دارند برای گردش و تفریح به یکی از شهرها یا کشورهای اروپا بروند از تور اروپا لحظه آخری استفاده می کنند تا هزینه کمتری داشته باشند. در این مقاله از آریا اوج پرواز به بررسی عمیق تر سفر با بهترین تور اروپا می پردازیم.


✔️ تور اروپا ارزان قیمت چیست؟


تور اروپا ارزان قیمت یک بسته سفر است که هزینه آن در مقایسه با سایر تورها به طور قابل توجهی کمتر است. این نوع تورها معمولاً شامل پرواز، اقامت در هتل، ترانسفرها و برخی از دیدنی‌ها و جاذبه‌ها می‌شود.


با تور اروپا ارزان قیمت، شما می‌توانید به صورت مقرون به صرفه و با هزینه کمتر به شهرها و کشورهای مختلف اروپا سفر کنید و تجربه‌ی فرهنگ، طبیعت و جاذبه‌های توریستی آن‌ها را بکنید. البته در تورهای اروپا ارزان قیمت، ممکن است خدماتی مانند وعده‌های غذایی، تورهای گشت و دیدنی‌های ورودی در برنامه تور نباشد یا محدودیت‌هایی داشته باشد.


✔️  تور ارزان اروپا ویزای شینگن چیست؟


تور ارزان اروپا با ویزای شنگن به معنای یک تور گردشگری است که شامل کشورهای عضو معاهده شنگن می‌شود. معاهده شنگن یک توافق بین بسیاری از کشورهای اروپایی است که بر اساس آن، مرزهای داخلی بین این کشورها برای تردد شهروندان داخلی کشورهای عضو حذف شده و یک مرز خارجی مشترک برای این کشورها تشکیل شده است.

✔️ شرایط و مدارک لازم برای تور اروپا؛ شرایط ویزای توریستی اروپا


شاید شما جز کسانی هستید که دوست دارید ویزای تور اروپا را دریافت کنید، اما با شرایط و مدارک آن آشنا نیستید. ویزای تور اروپا، به اتباع کشورهای دیگر اجازه می‌دهد تا حداکثر ۹۰ روز در یک دوره ۶ ماهه با هدف سفر یا بازدید از اروپا برای تفریح وارد منطقه شینگن شوند. در ادامه می‌خواهیم درباره شرایط تور اروپا و مدارک مورد نیاز آن و راهنمای سفر به اروپا بدون تور صحبت کنیم.


✔️ شرایط ویزای توریستی اروپا چگونه است؟


شهروندان غیر اروپایی که مایل به سفر به اروپا برای بهترین مقاصد گردشگری اروپا هستند ممکن است لازم باشد برای ویزای کوتاه مدت شینگن تحت عنوان "توریستی" درخواست دهند. اگر ملیت شما در لیست کشورهایی است که اتباع آن‌ها به ویزای کوتاه مدت شینگن نیاز دارند، باید برای ویزای توریستی شینگن درخواست دهید. برای درخواست تور اروپا، باید درخواست ویزای شینگن توریستی خود را حداقل ۱۵ روز قبل از سفر برنامه‌ ریزی شده خود به منطقه شینگن ارسال کنید. سپس کنسولگری یا سفارت در عرض ۱۰ روز کاری یا کمتر، پس از بررسی کلیه اسناد، به درخواست مسافر پاسخ خواهد داد. بسته به موقعیت، در صورتی که موارد غیرعادی در مورد فردی وجود داشته باشد یا هر موقعیت سیاسی غیرعادی دیده شود، زمان رسیدگی ممکن است تا دو ماه طول بکشد. ویزای توریستی معمولاً برای اقامت بیش از ۹۰ روز معتبر است به این ترتیب شما می‌توانید در مدت زمانی که ویزای‌تان معتبر است به منطقه شینگن رفت و آمد داشته باشید. برای گرفتن ویزای توریستی خود ابتدا باید درخواست خود را به سفارت یا کنسولگری کشور مورد نظر خود ارسال کنید. البته توجه داشته باشید که مقامات کشور مقصد شما چگونه درخواست ویزا را در کشور شما تنظیم کرده‌اند. در کشورهای بزرگ‌تر، ارائه ویزا از طریق حوزه‌های قضایی تنظیم می‌شود. برای انجام این کار می‌توانید مراحل زیر را طی کنید:اطمینان حاصل کنید که واجد شرایط ویزای توریستی هستید و شرایط تور اروپا را به طور کامل بررسی کنید.
تحقیق کنید که کجا باید درخواست ویزای خود را بدهید.
بهترین زمان برای ارائه درخواست ویزای توریستی خود را مشخص کنید.
مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی را به طور کامل جمع‌آوری کنید.
از سفارت کشور مقصد خود وقت بگیرید. ممکن است مجبور شوید این قرار را به صورت آنلاین یا حضوری در سفارت، کنسولگری یا مرکز ویزا بگیرید.
در مصاحبه ویزا که به صورت حضوری است شرکت کنید.
هزینه ویزای توریستی را پرداخت کنید.
منتظر پاسخ در مورد درخواست ویزای خود باشید.✔️ مدارک لازم برای تور اروپا


با این حال، هر بار که برای سفر به یک کشور خارجی برنامه‌ریزی می‌کنید، ممکن است شرایط شما کمی پیچیده شود. به طوری‌که ندانید چه مدارکی نیاز دارید. از آنجایی که چیزهای زیادی برای برنامه‌ریزی وجود دارد، پس از اینکه از شرایط تور اروپا مطلع شدید، حالا نوبت آن است که مدارک مورد نیاز خود را جمع‌آوری کنید و تحویل سفارت دهید. مدارک لازم برای تور اروپا به صورت زیر است:

1. پاسپورت و ویزای مسافرتی

در حالی که برنامه‌ریزی سفر خود را آغاز می‌کنید، اولین قدم شما این است که باید ابتدا اعتبار پاسپورت خود را بررسی کنید و تمام مدارک مورد نیاز برای سفر خود را تهیه کنید. از آنجایی که کشورهای مختلف الزامات اسناد متفاوتی دارند، مهم است که اسناد مورد نیاز برای بازدید از کشور مقصد خود را قبل از اقدام به گرفتن ویزا بررسی کنید. به عنوان مثال، اگر به منطقه اروپا سفر می‌کنید، داشتن بیمه نامه مسافرتی، شامل بیمه درمانی الزامی است؛ بنابراین، توصیه می‌شود برای جلوگیری از چالش‌های لحظه آخری، اسناد سفر خود را جمع‌آوری کنید و آن‌ها را آماده نگه دارید. هنگام سفر به کشور دیگری، داشتن پاسپورت بسیار مهم است. اگر پاسپورت ندارید، بهتر است از قبل برای آن اقدام کنید تا به درخواست شما رسیدگی شود و پاسپورتتان به موقع آماده شود و اگر از قبل پاسپورت دارید، تاریخ انقضای آن را بررسی کنید. نباید در ۶ ماه آینده یا تا زمانی که برگردید پاسپورت شما منقضی شود. علاوه بر این، ترجیحاً یک کپی از پاسپورت خود به همراه داشته باشید. یکی دیگر از الزامات مهم در سفرهای خارجی، ویزا است. این یک مهر بر روی پاسپورت شما است که اجازه ورود به کشور دیگر را می‌دهد. با این حال، تعداد کمی از کشورها در بدو ورود ویزا را ارائه می‌دهند و برای برخی دیگر، باید از قبل برای آن اقدام کنید؛ بنابراین، هنگام برنامه‌ریزی سفر، شرایط ویزا را بررسی کنید و اگر نمی‌توانید ویزای ورودی دریافت کنید، عاقلانه است که از قبل برای ویزای توریستی اقدام کنید، زیرا ممکن است این روند کمی طول بکشد. علاوه بر این، در برخی موارد، ویزا نیز ممکن است رد شود.

2. اصل شناسنامه

یکی دیگر از مدارکی که متقاضیان سفر به اروپا برای دریافت ویزای کشور مقصد باید همراه داشته باشند، اصل شناسنامه است. شناسنامه باید عکس‌دار، جدید و بدون خط و خش باشد. در مورد این مدرک علاوه بر ارائه مدرک اصلی باید نسخه ترجمه شده را نیز به سفارت تحویل داد.

3. مدارک ازدواج

یکی از شرایط سفر به اروپا در بخش مدارک و ارائه آن‌ها برای دریافت ویزا، ارائه مدارک ازدواج در صورت تاهل است. در صورتی که فرد متاهل باشد و قصد سفر به همراه همسر خود را داشته باشد، باید سند ازدواج را نیز به همراه داشته باشد. بانوان متاهلی که قصد سفر به تنهایی دارند، علاوه بر ارائه مدرک ازدواج باید ترجمه رضایتنامه محضری همسر را نیز به سفارت کشور مورد نظر ارائه کنند.

4. مدارک هویتی فرزندان

یکی دیگر از مدارک مورد نیاز برای شرکت در تور اروپا، مدارک هویتی فرزندان است. حتی در صورتی که پاسپورت فرزند با والدین خود یکی باشد هم ارائه شناسنامه و مدارک هویتی اصلی فرزندان به منظور دریافت ویزای اروپا الزامی است.

5. کپی تمام مدارک شناسایی

ممکن است هنگام مسافرت یا هنگام ورود به هتل برای شرکت در رویدادها و... به مدارک شناسایی خود نیاز داشته باشید. بنابراین، بهتر است اصل مدارک و همچنین یک کپی از مدارک شناسایی خود را همراه داشته باشید.

6. بلیط هواپیما و گواهی رزرو اقامتگاه

این‌ها ممکن است اسناد بدیهی به نظر برسند، اما برخی از مردم فراموش می‌کنند که آن‌ها را در لحظه آخر همراه خود بیاورند. بلیط هواپیما و گواهی رزرو اقامتگاه، اسناد مهمی هستند که بدون آن‌ها ممکن است نتوانید به سفر خود ادامه دهید. همچنین، توصیه می‌شود یک نسخه نرم‌افزاری از این اسناد داشته باشید. در حین سفر به برخی از کشورها، ممکن است مدرک اقامت در پیشخوان مهاجرت مورد نیاز باشد.

7. مدارک اثبات تمکن مالی

تمام متقاضیان سفر به کشورهای اروپایی از طریق تور اروپا یا به صورت شخصی باید مدارک مرتبط با اثبات تمکن مالی خود را نیز به کنسولگری کشور مورد نظر ارائه کنند. این مدرک با هدف اثبات توانایی فرد برای پرداخت هزینه‌ها در کشور مقصد مورد نیاز است و به صورت گواهی گردش حساب بانکی یا اسناد ملکی به نام مسافر قابل ارائه است.

8. مدارک شغلی

متقاضیان سفر به اروپا علاوه بر موارد گفته شده باید مدارک شغلی خود را نیز آماده و به سفارت کشور مورد نظر ارائه کنند. این دسته از مدارک به منظور اثبات بازگشت فرد به کشور مورد نیاز است. به عبارت دیگر فرد با ارائه مدارک شغلی ثابت می‌کند که اقامت او در اروپا موقتی است و قصد اقامت از طریق راه‌های غیرقانونی یا پناهندگی در کشورهای اروپایی را ندارد. متقاضیانی که مشاغل دولتی دارند باید معرفی‌نامه محل کار، لیست بیمه، فیش حقوقی یا حکم کارگزینی خود را به سفارت ارائه کنند و متقاضیان با شغل آزاد یا خصوصی نیز باید مدارکی مانند جواز کسب، جواز مطب، کارت بازرگانی و... را به سفارت ارائه کنند. در مورد دانشجویان و محصلینی که شغل رسمی ندارند هم گواهی اشتغال به تحصیل در این مرحله سندی بر بازگشت فرد به کشور است.

9. رسید ودیعه

علاوه بر مدارک گفته شده، به منظور اثبات بازگشت فرد نیاز به ارائه ودیعه یا ضمانت بانکی به مبلغ 50 میلیون تومان نیز هست. رسید این ودیعه دیگر مدرک مورد نیاز برای سفر به کشورهای اروپایی و دریافت ویزای کشور مقصد است.

10. جزئیات برنامه سفر

زمان و تلاش زیادی در برنامه‌ریزی برنامه سفر شما صرف می‌شود و به طور کلی شما طبق آن رزرو خود را برای اقامت، رویدادها، فعالیت‌های ماجراجویی و... انجام می‌دهید. بنابراین، برای داشتن یک سفر سازمان یافته و بازدید از حداکثر مکان‌ها در کشور مقصد، مهم است که برنامه سفر خود را در دسترس داشته باشید. همچنین برنامه سفر سندی است که تاریخ، شماره پرواز و ورود و خروج شما از کشور مقصدتان را مشخص می‌کند.

11. بلیط برای رویدادها در حین سفر

ممکن است در طول سفر، رویدادهای هیجان انگیز یا فعالیت‌های ماجراجویی در کشور مقصد شما اتفاق بیفتد، که شما دوست داشته باشید آن را از قبل رزرو کنید. اگر نمی‌خواهید آن رویداد را از دست بدهید، فراموش نکنید که جزئیات مربوطه را در اختیار داشته باشید.

12. اسناد سفر COVID-19

اگر هنگام شیوع بیماری کرونا سفر می‌کنید، ممکن است مجبور شوید چند سند اضافی مانند گزارش COVID-19، گواهی واکسیناسیون و... همراه داشته باشید. این شرایط ممکن است در کشورهای مختلف و شرکت‌های توریستی متفاوت باشد؛ بنابراین، باید چند روز قبل از سفر، مدارک مورد نیاز را استعلام و بررسی کنید.

13. بیمه سلامت مسافرتی

بیمه سلامت مسافرتی، مدرکی است که مشخص می‌کند شما بیمه درمانی خریداری کرده‌اید. با استفاده از این بیمه، اورژانس‌های پزشکی با ۳۰۰۰۰ یورو برای کل مدت اقامت، شما را تحت پوشش خود قرار می‌دهد. بیمه نامه را می‌توان به راحتی به صورت آنلاین خریداری کرد.

14. ارز خارجی

یکی از چیزهای مهم برای حمل، مقدار قابل توجهی از ارز محلی کشور مقصد شما است. با همراه داشتن ارز خارجی، می‌توانید در زمان مبادله آن و هزینه‌های تبدیل صرفه‌جویی کنید.

15. جزئیات طرح بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی، سند مهمی است که باید هنگام سفر به کشورهای خارجی همراه داشته باشید، زیرا ممکن است رسیدگی به برخی از عوامل در طول سفر خارجی شما دشوار باشد. این ناملایمات حتی ممکن است سفر شما را به یک توقف ناگهانی برساند؛ بنابراین، به نفع شماست که یک جزئیات طرح بیمه را از قبل خریداری کنید.

16. مدارک و جزئیات دیگر

به جز مدارک گفته شده، شما به دو عکس که اخیر و در طی سه ماه گذشته گرفته شده است برای ویزای خود نیاز دارید. اثبات تمکن مالی مدرک دیگری است که باید به کنسولگری یا سفارت ارائه دهید. این مدرک نشان می‌دهد که شما پول کافی برای حمایت از خود در طول اقامت خود در کشور مقصد دارید یا خیر. نامه حمایت نیز زمانی کاربرد دارد که شخص دیگری از سفر شما به منطقه شینگن حمایت مالی می‌کند. همچنین اغلب به آن سوگندنامه پشتیبانی نیز گفته می‌شود. مدرک دیگر،


✔️ اقدامات لازم برای سفر با تور دور اروپایکی از اقدامات مهم برای رفتن به کشورهای اروپایی دریافت ویزای آن کشور است. شرایط اقتصادی و سیاسی کشور مقصد و مبدا در اخذ ویزا بسیار تاثیر گذارند. ویزاهای گروهی نسبت به ویزاهای تکی راحت تر اخذ می شوند و برخی از کشورها مثل سوئیس، مجارستان و ایتالیا برای ایرانیان شرایط بهتری را برای دریافت ویزا دارند. باید برای درخواست ویزا حدود 2 تا 2 و نیم ماه قبل از تاریخ تور اروپا 1402 اقدام کرد تا فرصت لازم برای تایید درخواست و تکمیل مدارک وجود داشته باشد. مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن در کشورهای اروپایی تفاوت دارد بنابراین باید تمام شرایط و مدارک لازم را از مراجع ذیربط استعلام کنید.


✔️ تور اروپا چیست؟سایت های مختلفی در سطح اینترنت در حوزه گردشگری و توریستی به کشورهای خارجی فعالیت می کنند که برخی معتبر و برخی نیز ممکن است نامعتبر باشد. تور کشورهای اروپایی از دسته تورهایی است که علاقه مندان زیادی دارد و افراد زیادی از طریق آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز برای خرید تور اروپا گردی اقدام می کنند. تور کل اروپا به صورت تور ترکیبی اروپا یا تور یک ماهه اروپا و تور اروپا تکی توسط شرکت های گردشگری مختلفی ارائه می شود. با خرید تور اروپا ترکیبی می توانید به صورت هم زمان از چند کشور اروپایی دیدن کنید. این شرکت ها دارای خدمات متفاوت و متنوعی هستند که هر یک قیمت های مختلفی دارند.
✔️ تور اروپا لحظه آخری چیست و چگونه آن را تهیه کنیم؟شرکت های حوزه گردشگری خارجی و داخلی در برخی مواقع که تعداد مسافران برای خرید پکیج های آژانس  هواپیمایی تورهای مختلف به دلایل گوناگون کاهش می یابد به منظور جلوگیری از زیان تور اقدام به فروش تورها با تخفیفات زیاد می کنند. برای خرید تور اروپا لحظه آخری می توان به آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز برای خرید تور اروپا با ویزای تضمینی مراجعه کرد و با قیمت مناسبی تور مورد نظر خود را تهیه کنید. البته دقت داشته باشید که برای خرید تور اروپا لحظه آخری باید ویزای توریستی کشور مقصد را دریافت کرده باشید.


✔️چگونه تور دور اروپا را خریداری کنیم؟اگر برای اولین بار به کشورهای اروپایی سفر می کنید باید کشوری برای مسافرت انتخاب کنید که احتمال کمتری برای ریجکت شدن ویزا وجود داشته باشد. اخذ ویزا برای تور فرانسه ساده تر از دریافت ویزای شینگن کشورهای اروپایی است. بنابراین برای اخذ ویزای تور شینگن اروپا برای اولین بار باید به صورت گروهی و تور تفریحی اروپا اقدام به دریافت ویزای توریستی شینگن نمایید.برای خرید تور اروپا لحظه آخری یا تور اروپا 1402 باید کشور مقصد خود را انتخاب کنید و سپس به سایت یک آژانس هواپیمایی تور اروپا معتبر و شناخته شده مراجعه نمایید. در سایت به بررسی پکیج های آژانس پرداخته و قیمت ها، محل اقامت و اطلاعات پرواز را به طور دقیق ببینید و سپس تور تفریحی اروپا یا تور 29 روزه دور اروپا را به دلخواه خود رزرو کنید. دقت داشته باشید قبل از پرداخت هر گونه هزینه ای از معتبر و واقعی بودن سایت و خدمات آن اطمینان حاصل نمایید.
✔️ بهترین کشورها برای تور یک ماهه اروپاسفر به اروپا و تور کشورهای اروپایی به دلیل مکان های دیدنی و مناظر طبیعی بسیار لذت بخش است و بسیاری از افراد برای گذراندن تعطیلات ترجیح می دهند از تور یک ماهه اروپا استفاده کنند. محبوب ترین و بهترین کشورها و شهرها برای سفر به اروپا از طریق تور تفریحی اروپا کشورهای مثل تور اسپانیا، تور ایتالیا، اتریش، انگلیس، تور یونان، آلمان، فرانسه، سوئیس، روسیه و سایر کشورهای قاره اروپا است. طول مدت اقامت تور اروپا با ویزای تضمینی بسته به کشور انتخابی گردشگران می تواند بین 4 تا 10 شب باشد. همچنین از محبوب ترین تور گردشگری اروپا که علاقه مندان زیادی دارد می توان از تور اروپا رم و ونیز، ایتالیا و فرانسه و اسپانیا، فرانسه و ایتالیا نام برد. در سایت های آژانس هواپیمایی تور اروپا اطلاعات مربوط به قیمت، مدت و محل اقامت، زمان پرواز و ... وجود دارد که با بررسی آن ها می توان تور دلخواه خود را خریداری کنید. همچنین برای خرید تور لحظه آخری اروپا می توانید به سایت های فعال در این زمینه مراجعه نمایید.✔️ آیا برای سفر به اروپا با تور اروپا نیاز به ویزا است؟


به طور کلی برای سفر از کشوری به کشور دیگر هر فرد باید ویزای کشور مقصد را دریافت کند تا بتواند برای مدت زمان معینی در آن کشور اقامت کند. بنابراین برای سفر با تور کشورهای اروپایی نیز نیاز به اخذ ویزا است تا گردشگران و مسافران بدون دغدغه در کشور مدنظر خود به تفریح و گردش بپردازند. دریافت ویزای تور شینگن اروپا یکی از جذاب ترین و کاربردی ترین ویزاهای کشورهای اروپایی است که با داشتن این ویزا می توان به تمام کشورهای اتحادیه اروپا سفر کرد.


اگر می خواهید از طریق تورهای گردشگری اروپا به کشورهای اروپا سفر کنید باید ابتدا کشور مدنظر خود را انتخاب کنید و برای درخواست ویزا به سفارت آن کشور مراجعه نمایید. همچنین می توانید از سایت آریا اوج پرواز برای خرید مطمئن و معتبر اقدام به خرید تور گردشگری اروپا کنید. برای دریافت ویزا باید حدقل دو ماه قبل از تاریخ مسافرت اقدامات لازم را برای درخواست ویزا انجام داد زیرا کشورهای اروپایی از لحاظ زمان اقامت و شرایط دریافت ویزا با هم تفاوت دارند.
✔️ شرایط لازم برای دریافت ویزای تور اروپا برای اینکه با تور کشورهای اروپایی یک سفر لذت بخش را تجربه کنید باید شرایط و مدارک مورد نیاز برای مسافرت را پیش از سفر آماده کنید. شرایط لازم برای ویزای تور اروپا ترکیبی شامل موارد زیر است:

حداقل دو ماه قبل از تاریخ تور گردشگری اروپا باید اقدامات لازم برای دریافت ویزا انجام شود.
باید متقاضی از نظر مالی در سطح قابل قبولی بوده و گردش حساب بالایی داشته باشد در این صورت احتمال قبول ویزا بیشتر است.
مرحله انگشت نگاری در دفترکارگذاری از نکات ضروری اخذ ویزا است که متقاضی باید به موقع در زمان تعیین شده حضور یابد.
جهت دریافت ویزای شینگن اگر متقاضی دعوت نامه داشته باشد برای تور اروپا نیازی به رزرو هتل نیست.
برای سفر با تور گردشگری اروپا نیاز به ترجمه مدارکی با مهر دادگستری و امور خارجه است.✔️ مدارک لازم برای دریافت ویزای تور دور اروپا برای سفارت های کشورهای مختلف مدارک مختلف و متفاوتی لازم است که باید قبل از تاریخ رزرو تور اروپا از تهران تکمیل شوند و درخواست ویزا ارائه شود. اما به طور معمول مدارک زیر برای دریافت ویزای توریستی تور اروپا نیاز است.

فرم تکمیل‌ شده درخواست ویزای کشور اروپایی مدنظر
اصل پاسپورت دارای 6 ماه اعتبار
اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی
دو قطعه عکس رنگی، زمینه سفید، تمام رخ و جدید
اصل و ترجمه مدارک ملکی
برگه مربوط به رزرو بلیط هواپیما، واچر هتل و بیمه مسافرتی
مدارک مالی به زبان لاتین (پرینت گردش 6 ماهه حساب، موجودی یا مانده‌ حساب بانکی / تمکن مالی حساب)
ترجمه مدارک شغلی و تحصیلی شامل گواهی اشتغال به تحصیل، جواز کسب و اشتغال به کار، ذکر سمت شغلی، مدت زمان اشتغال به کار و میزان حقوق ماهانه✔️ بهترین زمان سفر با تور دور اروپا برای مسافرت با تور کشورهای اروپایی با توجه به هدف سفر باید بهترین زمان را انتخاب کرد. برای تور سفر به اروپا معمولا مناسب ترین فصل، تابستان است که می توان با تور 15 روزه اروپا تمام اروپا را در کمتر از یک ماه بازدید کرد. خرید تور اروپا در ماه های خرداد تا ماه آذر در پاییز بسیار مورد استقبال است و افراد زیادی ترجیح می دهند در این بازه زمانی از طریق تور مسافرتي اروپا به کشورهای اتحادیه اروپا سفر کنند.


بسته به شرایط متقاضی و سلیقه مسافران امکان مسافرت با تور اروپا از تهران از طریق سایت آریا اوج پرواز بهترین تور اروپا در تمام فصول سال فراهم است. کشورهای مانند مجارستان، آلمان و اتریش از جمله کشورهای اروپایی هستند که برای سفر به آن ها بهترین زمان پاییز و زمستان است. همچنین بهترین زمان سفر با تور مسافرتي اروپا به کشورهایی مثل شمال شرق اروپا، فنلاند و سوئد بین ماه های اردیبهشت تا اواسط مهر است زیرا این کشورها به دلیل داشتن آب و هوای سرد در این فصل ها بسیار مناسب هستند و آب و هوای تابستان این کشورها کوتاه و خنک است. همچنین شما می توانید برای استعلام قیمت تور اروپا زمستان 1402 از طریق سایت آریا اوج پرواز و یا برقراری ارتباط با کارشناسان فروش شرکت آریا اوج پرواز اقدام بفرمایید.✔️ هزینه سفر تور اروپا گردی چقدر است؟هزینه سفر به کشورهای مختلف اروپایی متفاوت است و اگر قصد دارید به مقصد مشخصی سفر کنید، می توانید در کادر جستجو در سایت لحظه آخر نام آن تور را بنویسید تا لیست قیمت های آن به همراه توضیحات لازم برایتان نمایش داده شود. ضمن اینکه زمان سفر، مدت زمان اقامت، هتل انتخابی و فاکتورهایی از این قبیل هم در قیمت تاثیر گذار هستند.


تور اروپا ترکیبی نسبت به تورهای دیگر اروپا گران تر است زیرا با این تورها می توان از چندین کشور اروپایی در یک سفر، بازدید کرد. هزینه تور مسافرتي اروپا بسته به زمان و مدت اقامت و خدماتی که آژانس مسافرتی ارائه می دهد متفاوت است. تور اروپا در فصل های سرد مثل پاییز و زمستان در مقایسه با تور اروپا در فصل های پاییز و زمستان ارزان تر است. زیرا در فصول سرد آژانس هواپیمایی تور اروپا بلیط هواپیما را با قیمت کمتری عرضه می کند و محل های اقامت و هتل نیز قیمت پایین تری دارند.بسته به تعداد روزهای اقامت می تواند هزینه تور اروپا کاهش یابد به طوری که تور یک ماهه اروپا نسبت به تور 29 روزه دور اروپا قیمت بالاتری دارد. البته اگر ویزای شینگن داشته باشید هر چه قدر هزینه خرید تور ترکیبی اروپا بدهید ارزش خواهد داشت و سفر لذت بخشی را تجربه خواهید کرد. اما باید میزان بودجه خود و مدت مناسب اقامت را در نظر بگیرید تا سفری بدون مشکل را پشت سر بگذارنید.


✔️ خدمات تور کشورهای اروپایی تورهای گردشگری اروپا آریا اوج پرواز خدمات متنوعی را با قیمت های مختلف ارائه می دهند که به طور معمول شامل خدمات زیر هستند:


هتل + صبحانه
بیمه نامه مسافرتی
ویزای توریستی شینگن
جلسه معارفه و دوستانه تولیدر با مسافران
پرواز رفت و برگشت
ترانسفر اختصاصی با اتوبوس‌های ویژه
راهنمای فارسی زبان از ایران
ترانسفر فرودگاهی
راهنمای فارسی زبان محلی
گشت شهری آپشنال
مشاوره رایگان قبل از سفر


✔️ سفر با تور اروپا چه مزایایی دارد؟


هر آژانس هواپیمایی تور اروپایی ویژگی ها و خدمات متفاوت و متنوعی دارد که هر مسافر با توجه به بودجه و شرایط اقتصادی خود می تواند یکی از پکیج های مناسب را انتخاب و خریداری کند. شرکت های گردشگری مختلفی در این حوزه فعالیت می کنند که برای انتخاب بهترین آژانس باید از معتبر بودن و خدمات واقعی آن اطیمنان پیدا کنید. آریا اوج پرواز به عنوان مجری مستقیم تور اروپا معتبرترین مرکز در ایران می باشد و خدمات با کیفیتی را به مسافران ارائه می دهد که از این طریق مزایای بسیاری نصیب مشتری می شود.


دارا بودن تور لیدر فارسی زبان که می تواند به خوبی کشورهای اروپایی را معرفی کند و جاذبه های گردشگری و دیدنی کشور مقصد را به مسافران بشناساند.
بیمه مسافرتی یک خدمت ارزشمند است که برای مسافران مزیت زیادی دارد با این بیمه مسافران در طول سفر نگرانی بابت بروز حوادث ناخواسته نخواهند داشت.
مسئولین تور اروپایی تمام کارهای مربوط به رزرو هتل و بلیط پرواز را انجام می دهند و مسافران نیازی به صرف زمان برای این کارها ندارد.
مسافرات با تور ترکیبی اروپا باعث کاهش هزینه های سفر می شود.
امکان بازدید از تمام جاذبه های تاریخی و گردشگری کشورهای مقصد وجود دارد.
با استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی زمان کمتری برای جابه جایی هدر می رود.


✔️ تور اروپا ارزان قیمت


اگر شما قبلاً به هریک از کشورهای اروپایی سفر کرده باشید به مشکل اساسی برای دریافت ویزا برخورد نخواهید کرد. ولی اگر شما جز اولین افرادی هستید که برای بار اول است تصمیم دارید به اروپا سفر کنید ممکن است برای دریافت کردن ویزا دچار مشکل خواهید. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما تور اروپا ارزان را معرفی کنیم و نکات دریافت ویزا را برای شما بازگو کنیم.

✔️ تور های اروپایی ارزان


در این مطلب سعی می کنیم تمام مطالبی را که می تواند برای افرادی که تجربه سفرهای اروپایی، خرید تورهای اروپایی ارزان قیمت را ندارند و یا افرادی که می خواهند با یک تور مسافرتی اروپا ارزان تعطیلات خود را بگذرانند، بیان کنیم. ما تلاش می کنیم بهترین مقصد و مناسب ترین زمان از لحاظ هزینه و فصل را برای سفر به شما معرفی کنیم تا بتوانید از تعطیلات خود لذت ببرید.


✔️ کشورهای اروپایی که می توانید ارزان تر به آن ها سفر کنید


کشورهای اروپایی که می توانید ارزان تر به آن ها سفر کنید برای سفر به اروپا شما می توانید مجارستان، سوئیس، فرانسه، آلمان، ایتالیا، هلند، بلژیک و چک سفر کنید. در یافت ویزا کاملاً مربوط به روابط سیاسی کشور ما و کشور مقصد است. برای اینکه بتوانید به کشور های اروپایی راحت تر سفر کنید بهتر است ابتدا یک تور از بین تور های اروپایی ارزان انتخاب کنید به عنوان مثال تور چک و از طریق شرکت مسافربری برای دریافت ویزای خود اقدام کنید. اگر شما قصد دارید از تور انفرادی اروپا استفاده کنید بهتر است از کشور ایتالیا را انتخاب کنید و با تور ایتالیا به این کشور سفر کنید زیرا این کشور در صدور ویزای انفرادی برای ایرانیان کمتر سخت می گیرد.


✔️ ارزانترین تورهای اروپا


برای تورهای گروهی اروپا کشورهایی مثل مجارستان، سوئیس، فرانسه و آلمان به شما پیشنهاد می شود زیرا این کشورها در صدور ویزا سخت گیری کمتری دارند. اگر از بین تور های اروپایی ارزان، قصد انتخاب تور فرانسه، هلند، چک، بلژیک و آلمان را دارید سعی کنید تصمیم خود را عوض کنید زیرا به سختی خواهید توانست برای این کشور ها ویزا تهیه کنید تهیه این ویزا ها اگر تاریخچه سفر خوبی نداشته باشید بسیار مشکل است و وقت شما برای دریافت ویزا تلف خواهد شد بنابراین بهتر است ابتدا تاریخچه سفر خود را تقویت کنید و سپس برای سفر به کشورهای اروپایی اقدام کنید. سعی کنید از بین تور های اروپا، توری را انتخاب کنید که بتوانید برای آن کشور ویزا تهیه کنید تا سفر های اول خود را باخیال راحت تری تجربه کنید. تور ارزان اروپا ویزای شینگن به شما کمک خواهد کرد تا با دریافت این ویزا برای یکی از کشورهایی که راحت تر به شما ویزا می دهد به دیگر کشور ها هم سفر کنید.


✔️ گردش حساب و تمکن مالی


اگر شما هر یک از تور های اروپایی ارزان را برای سفرهای خود انتخاب کرده اید باید بدانید گردش حساب و داشتن تمکن مالی مهم ترین ملاک برای دریافت ویزا هر یک از کشور های اروپایی است. با این حساب کشور میزبان مطمئن می شود که شما قصد پناهندگی و خروج غیر قانونی از کشور را ندارید و برای کشور میزبان مشکلی ایجاد نمی کنید.

✔️ تور‌های ترکیبی اروپا


یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی که می خواهند از تورهای ارزان اروپا استفاده کنند و از تعطیلات خود بیشترین استفاده را ببرند تورهای ترکیبی دور اروپا و کشورهای حوزه شینگن است. در صورت استفاده شما از این تور دیگر نیازی ندارید برای هر کشور ویزای مجزا دریافت کنید. یکی از ارزانترین تورهای اروپایی که بسیار مناسب است تور 9 روزه اروپا، تور یک ماهه اروپا و تور 12 روز اروپا و تور تركيبي اروپا است که به ترتیب در 3 و 4 شهر برگزار می شود و قیمت پایه از 800 یور و 1800 یورو شروع می شود. با انتخاب تور ارزان اروپا با ویزای شینگن شما بهترین انتخاب خود را برای سفر به اروپا دارید و دیگر نیازی ندارید که برای ورود به هر یک از کشورهای حوزه ی شینگن ویزا دریافت کنید. شما از این گزینه می توانید استفاده کنید و از چند شهر و کشور دیدن کنید برای این مورد تور لحظه آخری اروپا ارزان را دست کم نگیرید. همچنین شما می توانید برای اطلاع از قیمت تور اروپا (قیمت تور اروپا گردی و تور ترکیبی اروپا) از طریق شماره تماس های شرکت آریا اوج پرواز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.


✔️ تورهای لحظه آخری اروپا ارزان


اگر شما به دنبال یک تور اروپا ارزان لحظه آخری هستید فکر بسیار عالی است زیرا هزینه این تور ها بسیار کم است ولی باید در نظر داشته باشید زمانی این تور بدرد شما می خورد که که ویزای خود را از قبل گرفته باشید در غیر این صورت دریافت ویزا برای شما حدود دو ماه طول خواهد کشید. تور های لحظه آخری فقط زمانی مناسب اند که امروز یا فردا اماده حرکت باشید و چمدان های خود را بسته اید. استفاده از این تور ها اصلاً برای افرادی که منتظر ویزای خود هستند مناسب نیست زیرا به هر دلیلی ممکن است ویزای آن ها رد شود هزینه ای که برای تور پرداخته اند از دست برود و دچار مشکل شوند و ضرر مالی هم بکنند. البته به خاطر داشته باشید شما با داشتن هر ویزایی می توانید به صورت آزادانه در کل اروپا سفر نمایید پس می توانید با خیال راحت هزینه تور ترکیبی اروپا را مشاهده نمایید.


✔️ زمان دریافت ویزا برای تور ارزان اروپا


دریافت ویزا برای کشور های اروپایی توسط ایرانیان اندکی سخت است. شما برای دریافت وقت سفارت حداکثر 1 ماه برای زمان نیاز دارید و حدود یک ماه هم طول می کشد تا تا جواب ویزای شما صادر شود. عوامل موثر در دریافت ویزای شما تاریخچه ی سفرهای شما است و دومین مورد برای دریافت ویزا داشتن تمکن مالی است که تاثیر زیادی برای دریافت ویزای کشورهای اروپایی است. بهترین کار این است که 2 تا 3 ماه قبل از اینکه به سفر بروید برای ویزای خود اقدام کنید در در لحظه آخر نگران ترجمه مدارک و رفع نواقص مدارک خود نباشید و با خیال راحت کارهای مربوط به ویزا را انجام دهید و در زمان مناسب یکی از تور اروپا ارزان انتخاب کنید و از گذراندن تعطیلات خود لذت ببرید.


✔️ تور ارزان اروپا و تقویت تاریخچه سفر


یکی از عوامل مهم دریافت ویزای اروپا تقویت کردن تاریخچه سفر است شما با استفاده از تورهای اروپایی ارزان می توانید تاریخچه سفر خود را تقویت کنید. معمولاً تور مسافرتی اروپا ارزان در یک شهر برگزار می شود و هزینه ان بسیار کم تر از تورهایی است که در شهرهای مختلف بر گزار می شود. این تورها تقریبا در 3 شب و 4روز برگزار می شوند و این تعداد روز کمترین زمان این تور ها است. شما می توانید تور ارزان قیمت اروپا تهیه کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید و سپس در طول سفر برای خود هزینه کنید و در کشور مقصد با خیال راحت به خرید به پردازید و از غذاهای متنوع آن کشور لذت ببرید. یکی از مواردی که به شما کمک می کند که هزینه ی کمتری برای تور خود پرداخت کنید این است که هتل خود را 2 تا 3 ماه قبل رزرو کنید در این صورت هزینه هتل برای شما بسیار کم تر خواهد شد و شما می توانید در هزینه های خود کاملاً صرفه جویی کنید. از دیگر عواملی که در کاهش قیمت تور های اروپا موثر می باشد سفر با مجری مستقیم تور اروپا می باشد، اینکه شما از شرکت های واسط خرید نفرمایید و از شرکت هایی که خود بهترین تورهای اروپا را برنامه ریزی میکنند یکی از مهمترین فاکتور ها می باشد. آریا اوج پرواز بزرگترین و مجری اصلی تورهای اروپایی در ایران می باشد که شما بی تردید ارزانترین تور اروپا را می توانید از آریا اوج پرواز خریداری نمایید.


✔️ ضمانت ‌نامه تور اروپا ارزان


برای استفاده از تور مسافرتی اروپا ارزان شما باید یک ضمانت نامه در اختیار آژانس هواپیمایی قرار دهید و این مبلغ با توجه به شرایط مسافر متفاوت است. مبلغ این ضمانت نامه از 100 میلیون تومان شروع می شود و اینکه متغیر است. این مبلغ را آژانس هواپیمایی از شما دریافت می کند تا بعد از اتمام تور شما به کشور خود بازگردید در غیر این صورت این موضوع برای شرکت مسافربری گران تمام شده و اعتبار آن در کشور میزبان کم می شود. این ضمانت نامه بعد از بازگشت از سفر به شخص بر می گردد.


✔️ سفر انفرادی را انتخاب کنید


اگر جز افرادی هستید که به ماجراجویی علاقه دارید باید حتما سفرهای انفرادی را تجربه کنید. تور انفرادی اروپا هزینه کمتری دارد و شما می توانید آن را در اکثر فصل ها تجربه کنید. سفرهای گروهی هزینه بیشتری دارند و در فصل های خاصی از سال برگزار می شوند. مزیت تورهای انفرادی اروپا بسیار است از جمله مسافر امکان این را دارد که شب های اقامت هتل و تاریخ سفر را انتخاب کن، عدم ارائه ضمانت نامه و حتی امکان کنسل کردن تور اشاره کرد.


✔️ مزیت تور گروهی اروپا


تور انفرادی هزینه کمتری و مزایای زیادی هم دارد ولی اگر شما قصد دارید به صورت گروهی یک تور مسافرتی اروپا ارزان را انتخاب کنید باید بدانید که با استفاده از تور گروهی احتمال بیشتری دارید تا ویزای کشور مقصد را دریافت کنید. در این تور ها هزینه ترنسفر رفت و برگشت بر عهده تور است، تورلیدر می تواند در صورت کم تجربه بودن شما در سفر و نا آشنا بودن شما با زبان کشور مقصد به شما کمک کند تا سفر بهتری را تجربه کنید. برنامه های ارزان ترین تورهای اروپا از قبل مشخص است دلیلی ندارد شما وقت خود را صرفه برنامه ریزی کنید یا به دلیل نا آشنا بودن وقت خود را تلف کنید.


✔️ هزینه سفر روزانه برای تور اروپا ارزان


شما برای این که بتوانید از سفر خود لذت ببرید باید بدانید علاوه هزینه تور اروپا و پرواز و ... باید برای هزینه های خود مبلغی را در نظر بگیرید. شما در هر یک از کشور های اروپایی روزی حدود 100 یورو هزینه دارید. اکثر هتل های اروپایی فقط خدمات مربوط به صبحانه را ارائه می دهند. هزینه نهار و شام، حمل و نقل و بازدید از اماکن دیدنی بر عهده خود شما است. بنابراین اگر محدودیت هزینه دارید بهتر است یکی از تور های اروپایی ارزان را انتخاب کنید و در طول سفر برای خود هزینه کنید و از غذاهای عالی و مکان های دیدنی استفاده کنید و برای خود یک سفر خاطر انگیز بسازید. همچنین اگر درباره تور اروپا با ویزای شینگن سئوالاتی دارید می توانید از طریق شماره تماس های ذکر شده در سایت با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.


✔️ در تور اروپا پاییز  و زمستان 1402 از کدام کشور ها دیدن کنیم؟از آنجایی که اروپا دارای فرهنگ و تاریخ بسیار غنی است شما می توانید و همچنین به دلیل وجود کشورهای بسیار زیاد، پیشنهاد دیدن یک کشور به عنوان بهترین کشور ممکن نیست همین موضوع نشان می دهد برای تور اروپا پاییز و زمستان 1402 شما پیشنهادات زیادی خواهید داشت. با این حال، برخی از کشورهایی که شاید در یک تور اروپایی شامل آنها باشد عبارتند از:

فرانسه: به دلیل شهرهای تاریخی و جذابی مانند پاریس، نیس، لیون جزو مقاصد محبوبی است که توریست‌ها به آن سفر می‌کنند. همچنین فرانسه همیشه از الویت های اصلی سفر ما ایرانیان و تورهای اروپایی پاییز 1402 بوده است.

ایتالیا: با شهرهایی مانند رم، فلورانس، ونیز و میلان، ایتالیا یکی از محبوب‌ترین کشورهای اروپا برای بازدید است. علاوه بر آن، ایتالیا دارای تاریخ، فرهنگ، غذا و آثار هنری فراوانی است.
اسپانیا: با شهرهایی مانند مادرید، بارسلونا، والنسیا و سواحل جذاب، اسپانیا یکی از مقاصد محبوب برای توریست‌ها است. همچنین، فرهنگ و زبان اسپانیایی در سراسر جهان شناخته شده است.
آلمان: با شهرهایی مانند برلین، مونیخ، فرانکفورت و هامبورگ، آلمان دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی است. همچنین، آلمان دارای فرهنگ غنی و معماری بی‌نظیری است.
هلند: با شهرهایی مانند آمستردام، روتردام، لایدن و اوترخت، هلند یکی از مقاصد محبوب برای توریست‌هایی است که به دنبال تجربه فرهنگ مدرن و شهری هستند.✔️ قیمت تور اروپا به چه عواملی بستگی دارد؟


قیمت تور اروپا به عوامل مختلفی بستگی دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: ۱. فصل سفر: قیمت تورها در فصل‌های پربازدید مانند تور تابستانی اروپا و عید بیشتر است. در عین حال، در فصل‌های کم‌بازدید، قیمت تورها کاهش می‌یابد. ۲. مدت سفر: مدت زمان سفر نیز بر قیمت تور تأثیر می‌گذارد. بلیط هواپیما، اقامت، صبحانه، ترانسفر و دیدنی‌ها همه بر اساس تعداد روزهای سفر محاسبه می‌شود. ۳. مقصد: مقصد سفر نیز بر قیمت تور تأثیر می‌گذارد. برخی از شهرها در اروپا مانند پاریس، لندن، رم و بارسلونا هزینه‌های بیشتری برای سفر دارند. همچنین، دیدنی‌هایی که در مقصد سفر وجود دارند نیز می‌تواند هزینه‌های سفر را تأثیر بدهد. ۴. امکانات: امکاناتی که در تور ارائه می‌شود، نیز بر قیمت تور تأثیر می‌گذارد. امکاناتی مانند هتل‌ها، نوع وسیله‌ی نقلیه، صبحانه و گشت‌های توریستی می‌تواند قیمت تور را تأثیر بدهد. ۵. شرکت تور: شرکت توریستی که تور اروپایی را ارائه می‌دهد، نیز بر قیمت تور تأثیر می‌گذارد. برخی از شرکت‌های توریستی با بهره‌وری بالا، هزینه‌های پایین‌تر و خدمات بهتری می‌توانند تورهای ارزان‌تری را ارائه دهند.

✔️ آیا فصل پاییز زمان مناسبی برای سفر و خرید تور اروپا پاییز 1402 است؟


بله، فصل پاییز یکی از بهترین زمان‌ها برای خرید تور اروپا پاییز 1402 است. در فصل پاییز هوا به شدت خنک نمی‌شود و همچنین از ازدحام تابستان و مسافرت‌های آخر هفته خارج می‌شوید. بنابراین، قیمت‌ها نسبت به تور های اروپا تابستان 1402پایین‌تر خواهند بود و شما از امکانات بهتری با هزینه کمتری خواهید برخوردار شد. علاوه بر این، در فصل پاییز مناظر درختان و باغات به رنگ زرد و قرمز تغییر می‌کنند که باعث زیبایی و دیدنی بودن سفر می‌شود. همچنین، در این فصل از سال می‌توانید به جشنواره‌های بسیاری مانند جشنواره چای در ترکیه، جشنواره بیروت در لبنان، جشنواره فیلم وین در اتریش و بسیاری دیگر شرکت کنید. در نتیجه، اگر از دیدن مناظر زیبا و شرکت در جشنواره‌های مختلف لذت می‌برید، پاییز یکی از بهترین فصول برای سفر به اروپا است.

✔️ در هنگام سفر با تور اروپا 1402 چقدر پول با خود داشته باشیم؟


مقدار پولی که شما باید در هنگام سفر با تور اروپا 1402با خود داشته باشید به شرایط و نیازهای شما بستگی دارد و به عوامل زیر مربوط می‌شود:

مدت زمان سفر: مدت زمان سفر شما می‌تواند بسیار مهم باشد. هرچه مدت سفر شما بیشتر باشد، بیشتر پول نقد به همراه خود داشته باشید.
هزینه‌های اصلی: هزینه‌های اصلی شامل هزینه‌های مربوط به اقامت، حمل و نقل و تفریحات است. برای اینکه مقدار پول مورد نیاز خود را بدانید، باید برای هزینه‌های اصلی خود بودجه‌ای را در نظر بگیرید و به این بودجه حدود 30% به عنوان پول نقد اضافه کنید.
جایگاه والدین: اگر والدین شما مقیم اروپا هستند، ممکن است نیازی به حمل پول نقد نباشد، زیرا شما می‌توانید با کارت بانکی از حساب والدین خود استفاده کنید. با این حال، همچنان باید پولی برای هزینه‌های روزمره خود همراه داشته باشید.
سبک سفر: اگر سبک سفر شما لوکس است، می‌تواند نیاز به بیشترین میزان پول باشد. هزینه‌های گران‌قیمت برای اقامت در هتل‌های لوکس، رستوران‌های گران‌قیمت و خرید اجناس گران‌قیمت باعث می‌شود که نیاز به پول بیشتری باشد.
کشورهای مورد نظر: هزینه‌ها در کشورهای مختلف متفاوت است. بنابراین، باید به هزینه‌های مربوط به کشورهایی که می‌خواهید سفر کنید دقت کنید و مقدار پول مورد نیاز خود را محاسبه کنید.


✔️ هزینه تور اروپا به شرق اروپا کمتر است یا غرب اروپا؟


هزینه تور اروپا به شرق اروپا معمولاً کمتر از غرب اروپا است. در شرق اروپا، کشورهایی مانند لهستان، مجارستان، جمهوری چک و روسیه هستند که از لحاظ هزینه زندگی و توریست کردن ارزان‌تر هستند. این کشورها هزینه‌های اقامتی، خوراکی و نوشیدنی‌های ارزان‌تری نسبت به کشورهای غرب اروپا دارند. با این حال، باید توجه داشت که هزینه تور اروپا به شرق اروپا نیز بستگی به شرایط و نیازهای شما دارد. اگر شما برای تور اروپا به شرق اروپا می‌روید، باید به مسافرت با خودرو، انتخاب هتل‌های ارزان‌تر و مسیرهای گردشگری ارزان‌تر توجه کنید تا بتوانید بیشترین سود را از هزینه‌های خود ببرید. برای اطلاع از هزینه تور اروپا 1402لطفا از طریق شماره تماس های آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز ، با ما تماس حاصل فرمایید.


✔️ بهترین کشورهای اروپایی برای سفر در زمستان


استانهای مختلف اروپا در فصل زمستان تجربه‌های مختلفی را ارائه می‌دهند. برای انتخاب بهترین کشورهای اروپایی برای سفر در زمستان باید از شرایط و سلیقه شما وابسته باشد. با این حال، برخی از بهترین کشورهایی که در فصل زمستان بازدید از آنها پیشنهاد می‌شود، عبارتند از: 1- سوئیس: سوئیس در زمستان با چشم‌اندازهای خیره‌کننده، پارک‌های برفی و پیست‌های اسکی ویژه خود، مورد توجه گردشگرانی قرار می‌گیرد که به دنبال یک سفر زمستانی فوق‌العاده هستند. 2- اتریش: اتریش یکی از بهترین مقصدهای سفر در فصل زمستان است. شما می‌توانید در این کشور از فعالیت‌هایی مانند اسکی، بوردینگ، اسنوبورد، اسکیت و ... لذت ببرید. 3- سوئد: در سوئد، شما می‌توانید با یک شهر کوچک سفر کرده و از زیبایی‌های شهرهای مانند استکهلم، گوتنبرگ و مالمو لذت ببرید. 4- فنلاند: در فنلاند، شما می‌توانید از ارتفاعات برفی و شمالی، نمایشگاه جنگل و اسکیت توسط سگ‌ها و خرس‌های قطبی لذت ببرید. 5- نروژ: در نروژ، شما می‌توانید از پارک‌های ملی، شهرهای بومی، برف‌های شمالی و مزارع گندم زمستانی لذت ببرید. این لیست فقط چند نمونه از بهترین کشورهایی است که در فصل زمستان برای سفر پیشنهاد می‌شود و هر کشور دارای جاذبه‌های خاص خود است. همچنین به شما توصیه میکنیم قبل از خرید تور اروپا زمستان 1402حتما از کارشناسان فروش شرکت گردشگری آریا اوج پرواز مشاوره رایگان دریافت نمایید.


✔️ ارزانترين تور اروپا برای کدام کشورها است؟


ارزانترين تور اروپابه کشورهای مختلف متفاوت است و بستگی به فصل سفر، مدت زمان اقامت، امکانات و خدمات مورد نیاز، شرکت توریستی و سایر عوامل دارد. با این حال، برخی از کشورهایی که ممکن است شما بتوانید تور ارزانتری برای آنها پیدا کنید عبارتند از:

پرتغال
یونان
اسپانیا
لهستان
مجارستان
جمهوری چک
کرواسی
ایتالیا (برای تورهای خارج از فصل توریستی)

با این حال، باید توجه داشت که هزینه تور برای هر کشور و شرکت توریستی متفاوت است و همچنین ممکن است در فصل‌های پربازدید، هزینه سفر به کشورهای اروپایی بالا باشد. لذا بهتر است هزینه‌های مربوط به سفر را مقایسه کرده و با شرکت‌های توریستی مختلف تماس بگیرید تا بهترین تور اروپایی برای شما را پیدا کنید.


✔️ چرا قیمت تور اروپا در تابستان نسبت به فصل های دیگر گرانتر است؟


قیمت تور اروپا تابستان 1402 نسبت به فصل های دیگر گرانتر است به دلیل اینکه تعداد بسیار زیادی از گردشگران در این فصل به اروپا سفر می کنند و تقاضا برای خدمات توریستی بیشتر می شود. این افزایش تقاضا به دلیل تعطیلات تابستانی و فصل گرما و آفتاب پرسود است و بسیاری از شرکت های توریستی این فصل را به عنوان فصل پربازده خود در نظر می گیرند. البته به خاطر داشته باشید خرید از شرکت هایی که خود مجری مستقیم تورهای اروپایی هستند می تواند در کاهش قیمت تورهای اروپابسیار موثر باشد.

✔️ در فصل بهار به کدام یک از کشورهای اروپایی سفر کنیم؟


فصل بهار یکی از بهترین زمان‌های برای سفر به بسیاری از کشورهای اروپایی است. در این فصل، بسیاری از شهرها و مناطق درخشان اروپا مانند پاریس، رم، بوداپست، ونیز، آمستردام، لندن، وین، پراگ و بارسلون را می توان دید. علاوه بر این، فصل بهار در بسیاری از کشورهای اروپایی فصل گل و باغبانی است و می توانید از چشم اندازهای زیبایی که در این فصل ارائه می شوند، لذت ببرید. همچنین، هوای نسبتاً گرم و خنک در این فصل از سفر کردن لذت بخش می‌کند. برای اطلاع از قیمت تور اروپا بهار 1402 می توانید از طریق سایت آریا اوج پرواز اقدام به مشاهده و خرید تور مورد نظر بفرمایید. البته این موضوع را به خاطر داشته باشید به دلیل تقاضا زیاد در فصل بهار احتمالا قیمت تور اروپا بهار 1402نسبت به دیگر فصول سایت ممکن است کمی گرانتر باشد.


✔️ سفری به دنیای قلعه‌ها و کاخ‌ها در تور مسافرتی اروپاسفر به دنیای قلعه‌ها و کاخ‌های اروپایی، یکی از تجربیات فوق العاده در تور مسافرتی اروپااست. در این تور، می توانید به عنوان مثال، به دیدن قلعه نویسوانشتاین در آلمان، قلعه ورسای در سوئیس، کاخ ورسای در فرانسه، قلعه دوبروینیک در کرواسی و قلعه بودروم در ترکیه بروید. از آنجا که اروپا با تاریخ طولانی و ثروتمند خود، زیادی از قلعه‌ها و کاخ‌های زیبا و تاریخی دارد، این تور مسافرتی به شما امکان می دهد تا به دنیایی از معماری تاریخی و زیبای اروپا بپردازید و از چشم اندازها و طبیعتهای زیبایی که در اطراف این قلعه‌ها و کاخ‌ها وجود دارد لذت ببرید. به طور کلی، این تور مسافرتی به شما فرصت می دهد تا با تاریخ و فرهنگ اروپا آشنا شوید و از تجربه‌ای بی نظیر در سفر خود بهره‌مند شوید.

✔️ در فصل اردیبهشت از چه مکان هایی در اروپا دیدن کنیم؟


فصل اردیبهشت بهار است و این فصل از سال به دلیل آب و هوای ملایم و طبیعتی پر رنگ، بسیار مناسب برای سفر و گردش در اروپاست. در ادامه، به برخی از مکان‌های مناسب برای بازدید در اروپا در فصل اردیبهشت اشاره می‌کنم: 1- پاریس، فرانسه: شهر عاشقان با آب و هوای بهاری خوشایند، باغ های شهری پاریس در فصل بهار پر از گل های رنگارنگ می‌شوند و بازدید از برج ایفل و ناحیه مونمارتر در این فصل از سال بسیار دلپذیر است. 2- رم، ایتالیا: شهر قدیمی رم با بازدید از کلیساهای تاریخی و باستانی، معابد و تئاترهای باستانی و بنایی های تاریخی و فرهنگی بسیار زیبا و جذاب است. 3- آمستردام، هلند: با مساجد تاریخی و بازارهای قدیمی شهر، شهر آمستردام در فصل بهار بسیار شاداب است و در دیدن موزه‌ها، باغ‌های گل، و کانال‌های شهر لذت بخش است. 4- بارسلون، اسپانیا: بازدید از بنایی‌های تاریخی مانند کلیسای ساگرادا فامیلیا و پارک‌های بارسلون در فصل بهار به دلیل آب و هوای ملایم، بسیار دلپذیر است. 5- ونیز، ایتالیا: با کانال‌های زیبا و کاخ‌های قدیمی خود، ونیز در فصل بهار بسیار جذاب و دل‌پذیر است و بازدید از موزه‌های معروف و شهر تاریخی ونیز در این فصل از سال به خصوص لذت بخش است.


✔️ چگونه یک تور اروپایی ارزان خریداری کنیم؟


برای خرید یک تور اروپایی ارزان می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:

بررسی تورهای چند شرکت مختلف گردشگری و مقایسه قیمت آنها.
انتخاب تورهای آفر ویژه و تخفیف‌دار، که معمولاً در فصل‌های کم‌تر بازدید از اروپا ارائه می‌شوند.
رزرو تور به صورت زودبازدید، بهترین زمان برای رزرو تور در دوره تعطیلات تابستان است.
انتخاب شهرهای کم‌تر شناخته‌شده و اقامت در هتل‌های سه ستاره به جای هتل‌های لوکس و پنج ستاره.
خرید بلیط هواپیما با قبل از زمان و بررسی هواپیمایی‌های ارزان قیمت.
رعایت محدودیت‌های وزن برای بسته‌های توریستی و جلوگیری از پرداخت هزینه‌های اضافی.


✔️ آیا شهریور زمان مناسبی برای سفر به اروپا است؟


ماه شهریور در اروپا به عنوان پایان فصل تعطیلات تابستانی در نظر گرفته می‌شود و در این ماه، معمولاً توریست‌های کمتری به اروپا سفر می‌کنند و هزینه‌های سفر کاهش می‌یابد. همچنین، هوا در این ماه از گرمای تابستان کمی خنک‌تر می‌شود و احتمال بارش باران وجود دارد. با این حال، برای برخی مناطق اروپا مانند جنوب فرانسه و ایتالیا، هوای خوب و گرمتر از میانه تابستان تا اوایل پاییز وجود دارد و سفر در این مناطق در ماه شهریور نیز می‌تواند لذت‌بخش باشد. بنابراین، وابسته به سلیقه شماست که آیا شهریور زمان مناسبی برای سفر به اروپا است یا نه. همچنین می توانید تور اروپا شهریور 1402 خود را از طریق سایت آریا اوج پرواز با تخفیف های ویژه خریداری بفرماید.


✔️ گرمترین کشورهای اروپا در فصل تابستان کدامند؟


اگر قصد خرید تور ارزان اروپا تابستان 1402را دارید جالب است بدانید که کدام یک از کشورهای اروپایی در این فصل بسیار گرم هستند.

اسپانیا: با دمای میانگین 30 درجه سلسیوس در بسیاری از مناطق، اسپانیا به عنوان یکی از گرمترین کشورهای اروپا شناخته می‌شود.
پرتغال: با دمای میانگین 25-30 درجه سلسیوس، پرتغال در فصل تابستان نیز از کشورهای گرم اروپا به شمار می‌رود.
ایتالیا: با دمای میانگین 30 درجه سلسیوس در بسیاری از مناطق، ایتالیا نیز در فصل تابستان به عنوان یکی از گرمترین کشورهای اروپا شناخته می‌شود.
یونان: با دمای میانگین 25-30 درجه سلسیوس، یونان نیز یکی از کشورهای گرم اروپا در فصل تابستان است.
فرانسه: با دمای میانگین 20-25 درجه سلسیوس، فرانسه در فصل تابستان نیز به عنوان یکی از کشورهای گرم اروپا شناخته می‌شود.


✔️ اروپا در فصل خرداد بیشتر گرم است یا تیر ماه؟


با توجه به اینکه فصل خرداد و تیر در نیمه اول سال و در فصل های پاییز و زمستان است، می‌توان گفت که در مجموع دمای اروپا در تیر ماه (تابستان) بیشتر است. البته باید توجه داشت که این موضوع به محل و ارتفاع از سطح دریا هم بستگی دارد و ممکن است در برخی مناطق دمای هوا در آبان ماه (پاییز) بیشتر باشد. در نتیجه انتخاب کشور مقصد بسیار مهم می باشد و شما عزیزان می توانید قبل از رزرو تور اروپا خرداد 1402 تمامی این موارد را از کارشناسان فروش آریا اوج پرواز اسعتلام بفرمایید.


✔️ بهترین کشورهای اروپایی برای تفریحات مجردی در ماه مهر


اگر قصد خرید تور اروپا مهر 1402را دارید بسته به نوع تفریحات مجردی که به دنبال آن هستید و سلیقه شما، می‌توانید گزینه‌های مختلفی را در نظر بگیرید. اما برخی از کشورهایی که ممکن است برای تفریحات مجردی در ماه مهر مناسب باشند عبارتند از:

اسپانیا: کشوری با سواحل زیبا، شبانه‌روز پرشور و جشن‌های خارج از خانه زیادی که برای تفریحات مجردی ممکن است جذاب باشد.
پرتغال: با سواحل بکر و آب و هوای ملایم، پرتغال یک گزینه خوب برای تفریحات مجردی می‌باشد. شهر لیسبون و شهر پورتو نیز شهرهای زیبای پرتغال هستند که برای بازدید مناسب هستند.
آلمان: آلمان با شهرهای تاریخی زیادی همچون برلین، مونیخ و کلن، برای تفریحات مجردی جذاب است. همچنین جشن‌های آلمانی مانند اکتوبرفست در مونیخ، می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای سفر باشد.
کرواسی: با سواحل زیبا و آبی‌کریستالی، کرواسی می‌تواند برای تفریحات مجردی جذاب باشد. شهر دوبروونیک نیز یک شهر تاریخی و زیبا در کرواسی است که برای بازدید مناسب است.


✔️ به هرحال، برای انتخاب بهترین کشور برای تفریحات مجردی باید با توجه به سلیقه شما و نیازهای شما، مطالعه کافی و بررسی و دیدن اطلاعات بیشتر از کشورها را انجام دهید. تور ارزان اروپا 1402 از کجا خریداری کنیم؟


آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز یکی از معتبرترین آژانس های گردشگری در ایران است که در زمینه برگزاری تورهای داخلی و خارجی فعالیت می کند. این آژانس با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در حوزه گردشگری، توانسته است با ارائه خدمات با کیفیت، بستری امن و راحت برای مسافران خود فراهم کند. با توجه به تجربه و تخصص این آژانس، تورهایی با برنامه های گردشگری جذاب و البته تور ارزان اروپا 1402 بر اساس سلیقه های گوناگون مخاطبان خود را ارائه می دهد. از جمله تورهای این آژانس می توان به تورهای زیارتی، تورهای تفریحی، تورهای طبیعت گردی و تورهای فرهنگی اشاره کرد. خدمات این آژانس شامل رزرو هتل، بلیط هواپیما، اخذ ویزا، ترانسفر، راهنمایی و تور لیدری، بیمه مسافرتی و سایر خدمات مرتبط با گردشگری است.


✔️ بهترین کشورها برای تور دو هفته ای اروپا


بهترین کشورهای برای تور دو هفته ای اروپابه بسته به سلیقه و علاقه شما می‌تواند متفاوت باشد، اما در زیر به برخی از مقاصد محبوب برای یک تور دو هفته ای در اروپا اشاره شده است:

فرانسه: بازدید از پاریس، شهرهای ساحلی جنوبی، شمال غربی فرانسه و قصر و شهرهای تاریخی.
ایتالیا: بازدید از رم، فلورانس، ونیز، میلان و دیگر شهرهای تاریخی و فرهنگی.
اسپانیا: بازدید از بارسلون، مادرید، اندلس و جزایر بالئاریک و کاناری.
آلمان: بازدید از برلین، مونیخ، فرانکفورت و دوسلدورف.
هلند: بازدید از آمستردام، روتردام و شهرهای دیگر هلندی.
سوئیس: بازدید از زوریخ، برن، لوزرن و شهرهای کوهستانی سوئیس.
پرتغال: بازدید از لیسبون، پورتو و مناطق ساحلی پرتغال.

بریتانیا: بازدید از لندن، ادینبورگ، دوبلین و شهرهای دیگر بریتانیایی.


✔️ مراحل سفر با تور ارزان شینگن


مراحل سفر با تور ارزان شنگن عموماً شامل موارد زیر می‌شود:برنامه‌ریزی و رزرو تور: ابتدا باید تور ارزان شنگن را انتخاب کرده و با آژانس مسافرتی یا اپراتور تور تماس بگیرید تا جزئیات مربوط به تور را کسب کنید و رزرو خود را ثبت کنید. اطمینان حاصل کنید که تور شامل ویزای شنگن و خدمات مورد نیاز شما است.
درخواست ویزای شنگن: پس از رزرو تور، باید به سفارت یا کنسولگری کشوری که قصد ورود به آن را دارید، مراجعه کنید و درخواست ویزای شنگن را تکمیل کنید. معمولاً این شامل پر کردن فرم درخواست ویزا، ارائه مدارک شخصی، تایید رزرو تور، بیمه مسافرتی و دفعاتی می‌شود.
پرداخت هزینه‌ها: هنگام رزرو تور، باید هزینه تور را به آژانس مسافرتی یا اپراتور تور پرداخت کنید. همچنین، هزینه ویزا و هر گونه هزینه دیگری مانند بیمه مسافرتی را نیز باید پرداخت کنید.
برگزاری سفر: پس از دریافت ویزای شنگن، تاریخ و جزئیات سفر خود را با آژانس یا اپراتور تور تأیید کنید. آنها باید شامل جزئیات پرواز، هتل‌ها، ترانسفرها و برنامه روزانه تور باشد.✔️ ارزانترین تور شینگن برای کدام کشور می باشد؟


ارزانترین تور شینگن (ارزانترین تور حوزه شینگن) بستگی به فصل سفر، مدت زمان اقامت، زمان رزرو و دیگر عوامل می‌تواند داشته باشد. همچنین، قیمت تورها توسط آژانس‌های مسافرتی و اپراتورهای تور مختلف تعیین می‌شود و ممکن است با توجه به تخفیفات، ترتیبات خاص و مسافرانی که در یک تور شرکت می‌کنند، متغیر باشد.

به طور کلی، برخی از کشورهای اروپایی که ممکن است به عنوان مقصد ارزانترین تور شینگن محسوب شوند عبارتند از:


کشورهای مرکزی و شرقی اروپا مانند لهستان، مجارستان، جمهوری چک و اسلواکی.
برخی کشورهای جنوبی اروپا مانند بلغارستان و رومانی.
کشورهای بالتیک مانند لتونی و استونی.
شهرهای کوچک و مقاصد توریستی کمتر شناخته شده در کشورهای بزرگ مانند فرانسه، آلمان و ایتالیا.

بهترین راه برای پیدا کردن ارزانترین تور شینگن این است که با آژانس‌های مسافرتی مختلف تماس بگیرید، وب‌سایت‌های مقایسه قیمت مسافرتی را بررسی کنید و قیمت‌ها را مقایسه کنید تا بهترین گزینه را برای سفر خود پیدا کنید. همچنین، ممکن است در فصل‌های کم تقاضا و زمانهایی که تخفیفات ویژه‌ای در دسترس است، بتوانید تورهای ارزانتری را پیدا کنید.✔️ جمع بندیبه طور کلی برای مسافرت به کشورهای مختلف نیاز به اخذ ویزای آن کشور است و هر کشوری بسته به شرایط اقتصادی و سیاسی که با کشور مبدا دارد شرایط خاصی را برای دریافت ویزا اتخاذ می کند. از طرق مختلفی می توان به یک کشور اروپایی سفر کرد اما یکی از بهترین روش های سفر به اروپا مسافرت با تور اروپا از ایران است که به صورت تور یک ماهه اروپا و یا تور ترکیبی اروپا توسط آریا اوج پرواز ارائه می شود. تور اروپا لحظه آخری چون با تخفیف بیشتری پیشنهاد می شود در بین افراد محبوبیت بیشتری دارد و افراد دنبال پیدا کردن همچین تورهایی هستند تا بتوانند با هزینه کمتری از کشورهای اروپایی دیدن کنند.

ثبت درخواست

درخواست شما با موفقیت ارسال شد.

با کارشناس فروش
​​​​​​​تور داخلی و خارجی
تماس با کارشناس
​درخواست خود را ثبت کنید و با خیالی راحت به کار خود ادامه بدهید!
پیش ثبت نام تور

ثبت درخواست

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

جهت رزرو و یا خرید بلیط هواپیما و یا تورهای لحظه آخری شماره همراه خود را وارد کنید با شما تماس میگیریم.

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش