Change Language

بهترین قیمت پرواز چارتر و سیستمی

021-916 900 83

تور ، بلیط ، ویزا ، وقت سفارت ، پیکاپ ویزا

آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز با 19 سال سابقه درخشان

لوگو آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز

 83 900 021-916

قوانین استفاده از محتویات وبسایت آریا اوج پرواز
 
وب سایت آریا اوج پرواز مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین جرائم اینترنتی و قوانین تجارت الکترونیک فعالیت میکند. خریدار ضمن خرید اینترنتی بلیط، متعهد می شود که از کلیه قوانین و مقررات خرید بلیط آگاهی کامل دارد.
خدمات و محتوایی که در سایت
آریا اوج پرواز تولید میشود منحصر به این سایت بوده و هر گونه استفاده از این مطالب با ذکر منبع و کسب اجازه رسمی آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز امکانپذیر است.
کلیه اطلاعات شخصی کاربران در سایت به غیر از مراجع قانونی ذیصلاح که در قانون به صراحت به آن ها اشاره شده است، کاملاً محرمانه و محفوظ است و
آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز تمام تلاش خود را برای حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران به عمل می آورد. به همین منظور همه ی تلاش ها برای نفوذ یا تخریب سایت مورد پیگیری قرار می گیرد و در صورت لزوم از طریق مراجع قانونی اقدام و مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.
رمز عبور و نام کاربری مسافران فقط مختص خود مسافران است و مسئولیت نگهداری و حفظ این مورد با ایشان می باشد.
کاربران با ورود اطلاعات خود در سایت
آریا اوج پرواز تمایل خود را در جهت ارسال پیامک، ایمیل و پوش نوتفیکیشن اعلام می کنند.
آریا اوج پرواز تنها ارائه دهنده ی بلیطهای مسافرتی به صورت اینترنتی است و مسئولیتی در قبال درصدهای جریمه و تغییر نرخ ها ندارد.
هرگونه سوء استفاده از نام
آریا اوج پرواز ، سایت اینترنتی آریا اوج پرواز و یا مکاتبه از طرف آریا اوج پرواز ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع ذیصلاح، دادگاه های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد قانونی خواهد بود. همچنین هرگونه استفاده از اطلاعات و نتایج جستجوها در سایت آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز ​​​​​​​ و نمایش آن روی صفحات وب و شبکه های مجازی بدون اجازه از این سایت پیگرد قانونی دارد.
شرایط و ضوابط خرید بلیط هواپیما
طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشوری ، مسئولیت تغییرات پرواز برعهده شرکت های هواپیمایی انجام دهنده پرواز بوده و
آریا اوج پرواز در این خصوص تمام تلاش خود را برای دفاع از حقوق مسافر خواهد کرد.
هنگام رزرو بلیط هواپیما مسافر می بایست اطلاعاتی از قبیل مسیر پروازی، تاریخ سفر، اسامی و اطلاعات سایر همسفران را به درستی وارد نماید و
آریا اوج پرواز در قبال وارد کردن مشخصات نادرست توسط مسافر هیچ مسئولیتی ندارد. البته برای رفع این مشکل ، آریا اوج پرواز تمامی تلاش خود را برای جبران خطای مسافر خواهد کرد و در صورت عدم رفع آن، مسافر می بایست بلیط خود را کنسل کرده و بلیط دیگری را خریداری کند.
کلیه پرواز های داخلی از مبدأ تهران از ترمینال های مختلف مهرآباد انجام می شود که مسافر می بایست قبل از عزیمت به فرودگاه براساس شرکت هواپیمایی که قصد سفر با آن را دارد به ترمینال مربوطه مراجعه نماید.
از آنجایی که اطلاعات رزرو در پروازهای داخلی به صورت پیامک و در پروازهای خارجی از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی خواهد شد؛ مسافران موظف به وارد نمودن اطلاعات صحیح تماس خود هستند. بنابراین در صورت اشتباه وارد نمودن اطلاعات تماس، عدم پاسخگویی و در دسترس نبودن شماره همراه ، مسئولیت این تغییرات به عهده ی مسافر خواهد بود.
توصیه میشود با اتمام فرایند خرید بلیط هواپیما به لینک دانلود روی صفحه، ارسال پیامک از سمت
آریا اوج پرواز و گرفتن ایمیل توجه نمایید تا از بروز هرگونه خطا جلوگیری شود.
پشتیبانی آریا اوج پرواز
 بر مبنای دریافت اطلاعات صحیح (شماره موبایل) و کد خرید بوده و در صورت اعلام اشتباه اطلاعات مسافر، مسئولیت آن برعهده خریدار است.
توجه نمایید بلیط خریداری شده تنها متعلق به شخصی است که مشخصاتش به عنوان مسافر در سیستم وارد شده و غیر قابل انتقال به غیر می باشد. لذا در صورت عدم تطابق نام مسافر در بلیط و کارت شناسایی، مسافر در فرودگاه پذیرش نخواهد شد.
صدور بلیط هواپیما برای نوزاد و کودک به تنهایی امکانپذیر نبوده و در صورت نیاز می بایست برای هماهنگی های لازم با همکاران
آریا اوج پرواز در پشتیبانی تماس گرفته شود.
در قوانین هواپیمایی کشوری، فرد نوزاد به کمتراز 2 سال و فرد کودک به 2 تا 12 سال و مسافر بزرگسال به 12 سال به بالا اطلاق می شود قیمتهای درج شده در بلیط های سیستمی برای گروه های سنی متفاوت بوده و در بلیط های چارتر هزینه ی بلیط برای کودک و بزرگسال برابر می باشد.
نوع هواپیما درج شده در پروسه خرید، توسط شرکت های هواپیمایی انجام دهنده پرواز و یا چارترکننده مشخص می شود و هرگونه تغییر در نوع هواپیما برعهده شرکت هواپیمایی انجام دهنده پرواز می باشد.
به همراه داشتن بلیط هواپیما به صورت فیزیکی یا فایل بلیط خریداری شده و همچنین مدارک شناسایی معتبر برای استفاده از پرواز الزامی است.
طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشوری، همراه داشتن مجوز پزشک (پزشک های معتمد شرکت هواپیمایی مربوطه) برای خانم های باردار، افراد مبتلا به بیماری های قلبی-عروقی، بیماری های تنفسی، صرع، آنمی شدید، یابت ملیتوس کنترل نشده، کسانی که دیالیز می شوند یا کسانی که از داروهای تضعیف کننده ی سیستم ایمنی استفاده می نمایند و یا هرگونه بیماری که سبب منع سفر هوایی باشد، هنگام سوار شدن به هواپیما ضروری می باشد. تنها مرجع دارای صلاحیت که می تواند مجوزسوار شدن مسافر بیمار به هواپیما را صادر نماید پزشک معتمد ایرلاین مربوطه می باشد و همچنین لازم است که این مسافران، داروهای مورد نیاز خود را با وجه به قوانین مقصد و تائیدیه کتبی پزشک (در مورد پرواز های خارجی ) ، در طول سفر به همراه داشته باشند.
استفاده از خدماتی مانند ویلچر و کپسول اکسیژن نیاز به هماهنگی با ایرلاین داشته و مسافر در صورت نیاز می بایست قبل از خرید با پشتیبانی
آریا اوج پرواز این مورد را بررسی نماید. (شرکتهای هواپیمایی پارس، پویا، آساجت خدمات ویلچر ارائه نمی هند.)
مسافران پروازهای داخلی باید یک ساعت و نیم و مسافران پروازهای خارجی سه ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند.
اگر پس از پرداخت وجه، بلیط هواپیما برای شما ارسال نشد، با پشتیبانی
آریا اوج پرواز تماس حاصل کرده و از صدور بلیط خود اطمینان حاصل نمایید.
بعضی از شرکت های هواپیمایی انجام دهنده پرواز در مسیر خارجی امکان خرید بلیط همراه با تخفیف به مسافران بالای 60 سال را ارائه می نمایند و برای استفاده از این مزایا می بایست قبل از خرید با
آریا اوج پرواز هماهنگ نمایید.
برای استفاده از بلیط خارجی ، مسافر می بایست سفرهای خود را به ترتیب استفاده نماید و در غیر این صورت سایر مسیرهای استفاده نشده ابطال خواهند شد.
در صورت درخواست کنسل کردن بلیطهای سیستمی، جرایم این بلیطها مطابق بخشنامه های شرکت های هواپیمایی انجام خواهد شد. این جریمه با توجه به هر هواپیمایی متفاوت بوده که اینجا قابل رویت است. مبلغ استردادی پس از کسر جریمه و کارمزد انتقال به صورت آنلاین به همان کارتی که مسافر از آن خرید کرده برگشت داده می شود یا در صورت درخواست مسافر به اعتبار حساب کاربری مسافر، در
آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز اضافه خواهد شد.
در پرواز با بعضی از هواپیمایی های خارجی مسافر قبل از پرواز موظف است CHEK-IN نماید و در صورت عدم انجام، عواقب آن برعهده مسافر است.
حداقل اعتبار پاسپورت برای سفرهای خارجی 7 ماه از زمان سفر بوده و در صورت عدم اعتبار، مسئولیت آن برعهده مسافر است.
اگر بعد از خرید بلیط هواپیما، پاسپورت خود را تعویض کردید؛ ویرایش اطلاعات پاسپورت و تایید آن برای استفاده از پرواز الزامی بوده و می بایست با پشتیبانی 
آریا اوج پرواز  هماهنگ نمایید.
دریافت ویزا و مجوزهای خاص برای ورود به کشورهای مختلف برعهده مسافر بوده و در صورت نیاز به مشاوره و خرید آن میتوانید در تایم اداری با همکاران تور و ویزای
آریا اوج پرواز تماس حاصل نمایید.
در صورت کنسلی پروازهای چارتری و عدم ارائه پرواز جایگزین، وجه به صورت کامل به حساب مسافر برگردانده می شود. در صورت لغو یا تاخیر بیش از دو ساعت در پروازهای چارتری در فرودگاه، ارائه بلیط مهر شده الزامی است . پروسه استرداد ممکن است کمی زمانبر باشد.
آریا اوج پرواز تمام تلاش خود را میکند که پیگیری های لازمه جهت استرداد وجه مسافران را به بهترین شکل انجام دهد.
در صورت لغو یا تاخیر بیش از دو ساعت در پروازهای داخلی و تاخیر بیش از سه ساعت در پروازهای خارجی، فرایند کنسلی و استرداد وجه کنسلی بدون جریمه با هماهنگی پشتیبانی 
آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز  امکانپذیر است.
از آنجایی که کلیه پروازهای داخلی به صورت یک طرفه به فروش میرسد؛ در صورت نیاز به خرید پرواز رفت و برگشت، مسافر باید بلیط هواپیما برگشت را جداگانه تهیه نماید. در پروازهای داخلی رفت و برگشت و دارای توقف (که شرکت هواپیمایی قبل و بعد از نقطه توقف متفاوت می باشد) در صورت کنسلی، تاخیر یا تعجیل یک لگ از پرواز، می بایست قرارداد فی مابین شرکتهای هواپیمایی انجام دهنده پرواز مورد بررسی قرار گیرد. اما در پروازهای خارجی چنانچه مسافر بلیط دو طرفه تهیه نماید، در صورت کنسلی یا عدم استفاده از پرواز رفت، موظف است برای استفاده از پرواز برگشت تا 24 ساعت بعد از پرواز رفت در تایم اداری شرایط استفاده از بلیط برگشت را با همکاران ما بررسی نماید.
دسترسی به همکاران ما از خارج از کشور با واتس اپ (۰۹۳۵۲۱۸۹۷۹۷)  امکانپذیر بوده و از ایران با شماره های (۳۴۰۰۵۱۶۰-02۶) و(۳۴۰۰۵۱۷۰-۰۲۶) میسر میباشد.​​​​​​​

ثبت درخواست

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

جهت رزرو و یا خرید بلیط هواپیما و یا تورهای لحظه آخری شماره همراه خود را وارد کنید با شما تماس میگیریم.

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش