Change Language

بهترین قیمت پرواز چارتر و سیستمی

021-916 900 83

تور ، بلیط ، ویزا ، وقت سفارت ، پیکاپ ویزا

آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز با 19 سال سابقه درخشان

لوگو آژانس هواپیمایی آریا اوج پرواز

 83 900 021-916

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی قطر، ترکیش، ماهان و ...

در ابتدای دوران پاندمی کرونا بسیاری از کشورها مرز خود را بر روی گردشگران بستند. ولی به تدریج برخی از کشورها با شرایطی خاص و البته برخی محدودیت ها پذیرای گردشگران می باشند. یکی از این شرایط انجام تست PCR و ارائه جواب منفی تست در هنگام پرواز و بدو ورود به آن کشور است. اگر در این دوران بلیط هواپیما خارجی خریداری کرده اید بدانید که در بازه 72 ساعت مانده به ورود شما به کشور مقصد حتما لازم است به یکی از آزمایشگاه های مورد تایید برای تست مراجعه کنید و تست PCR بدهید.​​
برای دریافت آخرین به روز رسانی آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت اینجا کلیک کنید.
لطفا به آزمایشگاه های ستاره دار لیست بالا (آزمایشگاه های مورد تایید برای آزمایش تشخیص مولکولی مسافران برون مرزی) مراجعه کنید. لازم به ذکر است که برخی ایرلاینها آزمایشگاه های متفاوتی را می پذیرند که در ادامه این نوشته به تفکیک هر ایرلاین توضیح داده میشود.

در این نوشته صرفا به معرفی آزمایشگاه های مورد تایید به تفکیک ایرلاینها پرداخته ایم، هر چند ممکن است مقاصد مختلف محدودیت ها و شرایط متفاوتی برای ورود داشته باشند. برای مثال برخی کشورهای اروپایی آزمایشی را که بیش از 48 ساعت انجام شده باشد نمی پذیرند و یا در بدو ورود مجددا در فرودگاه مقصد از مسافر تست گرفته می شود. برای اطلاع از محدودیت ها و شرایط پذیرش گردشگران ورودی به هر کشور به وبسایت iatatravelcentre.com مراجعه فرمایید. 
لازم به ذکر است که راهیتو (شرکت خدمات مسافرتی آریانهاد پرواز) مسئولیتی در قبال عدم انجام تست، اتمام زمان اعتبار تست انجام شده و یا عدم پذیرش تست ارائه شده از جانب پرسنل ایرلاین ندارد و مسئولیت و کلیه عواقب آن بر عهده مسافر میباشد.

پیشنهاد می گردد ضمن اینکه با دریافت لیست آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت از لینک بالا اطمینان حاصل میفرمایید که آزمایشگاه مورد نظر شما در لیست آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت باشد، حتما شخصا کنترل فرمایید موارد زیر در نتیجه آزمایش رعایت شده باشد.

   - نتیجه تست به زبان انگلیسی ارائه شود.​

   - کلیه مشخصات مسافر شامل نام، نام خانوادگی و شماره پاسپورت عینا مطابق پاسپورت در جوابیه تست قید شود. 

   - تاریخ و ساعت انجام تست به میلادی قید شود و این زمان بیشتر از 72 ساعت قبل از زمان ورود به مقصد مطابق بلیط خریداری شده شما نباشد.
   - مهر و امضای آزمایشگاه به انگلیسی در جواب تست مشخص و واضح باشد. 

   - ترجیحا جواب تست شامل QR Code و یا لینک اعتبارسنجی آنلاین باشد.

لازم به ذکر است که مسافر مقصد ترکیه علاوه بر تست کرونا می بایست 2 روز قبل از پرواز به وبسایت وزارت بهداشت ترکیه مراجعه کنند و ضمن تکمیل فرمی که به زبان فارسی نیز در دسترس است در مرحله پایانی تکمیل فرم کد QR Code دریافت کنند و آنرا در موبایل خود ذخیره کنند.

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ترکیش

کلیه آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت مورد تایید این شرکت هواپیمایی می باشند. مطابق با آخرین بخشنامه هواپیمایی ترکیش کلیه مسافران بالای 6 سال لازم است حداکثر 72 ساعت قبل از پرواز در یکی از آزمایشگاهای مورد تایید وزارت بهداشت تست pcr انجام داده باشند. 
آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ایران ایر

کلیه آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت مورد تایید هواپیمایی ایران ایر می باشند. 

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ماهان

با توجه به الزام درج QR Code در نتیجه تست جهت حصول اطمینان از صحت نتیجه ارائه شده مسافران پروازهای خارجی هواپمایی ماهان فقط می بایست در آزمایشگاه های مورد تایید این شرکت هواپیمایی تست pcr را انجام دهند. لیست این آزمایشگاه ها را می توانید اینجا ببینید.
لازم به ذکر است که مسافران مقصد چین با هواپمایی ماهان لازم است علاوه بر تست PCR تست آنتی بادی های سرمی را نیز انجام دهند. انجام آزمایش برای مسافران مقصد چین فقط می بایست در آزمایشگاه بیمارستان پارس تهران انجام شود.

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی آسمان
کلیه آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت مورد تایید هواپیمایی آسمان نیز می باشد.


آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی قشم ایر
کلیه آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت مورد تایید هواپمایی قشم ایر نیز می باشد.


آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ایران ایر تور
کلیه آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت مورد تایید هواپیمایی ایران ایر تور نیز می باشد.


آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی معراج
کلیه آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت مورد تایید هواپیمایی معراج نیز می باشد.


آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی آرمنیا
کلیه آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت مورد تایید هواپیمایی آرمنیا نیز می باشد. لازم به ذکر است طبق آخرین بخشنامه ایرلاین آرمنیا درج QR Code جهت حصول اطمینان از نتیجه تست بر روی جواب آزمایش الزامی است. 


آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی آتا

لیست آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی مورد تایید هواپیمایی آتا را می توانید اینجا ببینید.


آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی پگاسوس

کلیه آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت مورد تایید هواپیمایی پگاسوس نیز می باشد. 


آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی تلویند
​​​​​​​
کلیه آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت مورد تایید هواپیمایی تلویند نیز می باشد.آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی امارات

کلیه آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت مورد تایید هواپیمایی امارات نیز می باشد.


آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی قطر

کلیه آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت مورد تایید هواپیمایی قطر نیز می باشد. مسافران به هر مقصدی با هواپیمایی قطر می بایست علاوه بر نتیجه منفی تست کرونا، فرمی که در اینجا آنرا می بینید را تکمیل و پرینت آن را به همراه داشته باشند.


لازم به ذکر است مسافران هواپیمایی قطر از مبدا شیراز، می بایست با حضور در یکی از مراکز ذیل در بازه حداکثر 48 ساعت قبل از پرواز تست سلامت نیز بدهند. 1- مرکز جامع سلامت حسین بن علی (بلوار فردوسی) 2- مرکز جامع سلامت قمر بنی هاشم (بلوار صنایع) 3- مرکز جامع سلامت زینت کبری (خیابان سیاحتگر) 4- مرکز جامع سلامت امام رضا (بلوار مطهری جنوبی)
​​​​​​​
آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی فلای دبی

لیست آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی فلای دبی را می توانید در وب سایت رسمی هواپیمایی فلای دبی ببینید. مسافران هواپیمایی فلای دبی از مبدا شیراز علاوه بر تست کرونا می بایست در بازه 48 ساعت قبل از پرواز با مراجعه یکی از مراکز ذیل در بازه حداکثر 48 ساعت قبل از پرواز تست سلامت نیز بدهند. 1- مرکز جامع سلامت حسین بن علی (بلوار فردوسی) 2- مرکز جامع سلامت قمر بنی هاشم (بلوار صنایع) 3- مرکز جامع سلامت زینت کبری (خیابان سیاحتگر) 4- مرکز جامع سلامت امام رضا (بلوار مطهری جنوبی) 5- مراکز جامع سلامت براک (لارستان جنب فرودگاه) 6- مرکز صدیقه طاهره (لامرد)
آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی العراقیه
آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی العراقیه در تهران 1- آزمایشگاه بهار 2- آزمایشگاه بیمارستان رسالت 3- بیمارستان خیریه صدیقه زهرا 4- آزمایشگاه پاتوبیولوژی لاوازیه و در مشهد 1- آزمایشگاه پاتوبیولوژی مشهد 2- آزمایشگاه دکتر نوروزپور در اصفهان آزمایشگاه نوبل و در قم آزمایشگاه بوعلی می باشد.

لیست آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی قطر، ترکیش، ماهان و ...
​​​​​​​

ثبت درخواست

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

جهت رزرو و یا خرید بلیط هواپیما و یا تورهای لحظه آخری شماره همراه خود را وارد کنید با شما تماس میگیریم.

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش