• (021) 47623444 (026) 32255012

02 خرداد 1398 - 15:40
راهنمای سفر به اسپانیا

سفر به اسپانیا

اسپانیا کشوری معروف در شبه‌جزیره ایبری در اروپا است. این شهر دارای ویژگی‌های جغرافیایی متفاوتی است که با فرهنگ‌های مربوطه آن‌ها ساخته شده است...

اسپانیا کشوری معروف در شبه‌جزیره ایبری در اروپا است. این شهر دارای ویژگی‌های جغرافیایی متفاوتی است که با فرهنگ‌های مربوطه آن‌ها ساخته شده است.مادرید پایتخت اسپانیا است و سهم خود را از شگفتی‌ها مانند پارک و کاخ سلطنتی و اسلحه‌خانه خود دارد. پایتخت بارسلون یکی از معروف‌ترین کلیساهای کاتولیک رومی را دارا ست.

بهترین زمان برای سفر
از اسپانیا در هر زمانی از سال میتوان دیدن کرد با این حال بهار و پاییز برای سفر توصیه میشود.چرا که آب و هوا بسیار مطلوب است.ماه های آوریل،می،ژوئن،سپتامبر و اکتبر از ماه های دلپذیر برای سفر به این کشور است.حداقل زمان برای اقامت در اسپانیا و لذت بردن در آن، 10 شب در نظر گرفته میشود.

ویزا
شما ممکن است برای ورود به کشور اسپانیا نیاز به ویزا داشته باسد.برای افرادی که پاسپورت ایرانی دارند،قوانین ویزا این کشور مطابق قوانین شنگن است و از آن پیروی میکند.

حمل و نقل
سیستم حمل و نقل عمومی در اسپانیا بهترین در اروپا است.اتوبوس ها با کیفیت بالا و مترو ها با سرعت بسیار بالا بهترین و ارزان ترین روش برای جابه جایی بین شهرها بزرگ هستند.با ساعتی 2 یورو میتوانید بین شهر های بارسلون،والنسیا و مادرید بچرخید.در بارسلون میتوانید از تراموا نیز استفاده کنید.

زبان
زبان این کشور اسپانیایی است و به غیر از اسپانیا کشور های دیگر در قاره آمریکا به جز کانادا،ایالت متحده آمریکا و برزیل نیز اسپانیایی است.

واحد پول
یورو