• (021) 47623444 (026) 32255012

02 آذر 1395 - 20:21

هتل های برتر تجاری دردبی

هتل های برتر تجاری دردبی

هتل های برتر تجاری دردبی

هتل هایی که در دبی هستند عموماً در سه دسته ساحلی، شهری و صحرایی تقسیم می شوند. به منظور سفر کاری، بیشتر افراد یکی از هتل هایی که در مرکز شهر است را انتخاب می کنند تا بتوانند در یکی از کنفرانس هایی که در هتل های مرکز شهر برگزار می شود شرکت کنند، یا نزدیک به مرکز تجارت جهانی یا مرکز همایش های دبی باشند. همه این هتل ها نزدیک به فرودگاه هستند و در منطقه تجاری دبی واقع شدند.
اگر شما از نشستن در اتاق های جلسه خسته شوید، بسیاری از این هتل ها وسیله ایاب ذهاب برای رفتن به ساحل فراهم می کنند یا می توانید زمان آزاد خود را در مرکز اسپا، رستوران ها، استخرهای هتل ها یا مراکز خرید نزدیک این هتل ها بگذرانید که مطابق با کلاس جهانی ساخته شده اند.
اگر برای کارتان نیاز دارید که در مرکز شهر باشید و همچنین مایلید نزدیک به ساحل نیز باشید، می توانید نزدیک به «خور دبی» هتل رزرو نمایید. این رودخانه از خلیج فارس می آید و شهر را به دو قسمت تقریباً برابر تقسیم می کند.

۱. Hotel Al Bustan Rotana
موقعیت مکانی: دبی؛ جاده Al Bustan
سال ساخت: ۱۹۹۷، تعداد اتاق ها: ۲۷۵، تعداد سوئیت ها: ۲۱
مهمانان با ورود به این هتل تحت تاثیر ترکیب منحصربفرد میزبانی عربی و معماری مجلل می شوند که این هتل را به یکی از هتل های برتر جهان تبدیل کرده است. این هتل ۵ ستاره در دبی اقامت مجللی فراهم می کند و یک پیشنهاد مناسب برای مسافران نکته سنج تجاری می باشد. این هتل در مرکز شهر دبی و نزدیک به مراکز خرید اصلی شهر قرار گرفته است و همچنین فقط چند دقیقه تا فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد.
جایز برنده شده: «بهترین هتل های تجاری در دبی»

 
Hotel Al Bustan Rotana
 

۲. Al Murooj Rotana Hotel and Suites
موقعیت مکانی: دبی؛ واقع در خیابان Al Saffa
این هتل در پیچیدگی، لوکس بودن و فراهم کردن امکانات آسایشی سطح بالایی دارد و به عنوان یک هتل شیک، برای مسافران فضای داخلی جذابی را آماده کرده است. این هتل زیرمجموعه Al Murooj بلند آوازه در مرکز منطقه تجاری دبی قرار دارد. این هتل به دلیل معماری منحصربفرد و موقعیت مکانی عالی، پذیرای هر دو گروه مسافران تجاری و اوقات فراغت می باشد. این هتل سالن مجللی با ظرفیت ۱۵۰۰ مهمان برای جشن ها، صرف ناهار و مراسم شرکت ها دارد. همچنین برای مشتریان تجاری، فضا و تسهیلات VIP و اتاق های کنفرانس و جلسه با ظرفیت بیش از ۱۲۰ نفر در نظر گرفته شده است.
جایز برنده شده: «بهترین هتل های تجاری در دبی»

 
Al Murooj Rotana Hotel and Suites
 

۳. Fairmont Dubai
موقعیت مکانی: دبی؛ جاده Sheikh Zayed
سال ساخت: ۲۰۰۱، تعداد اتاق ها: ۳۹۴
در این هتل ترکیبی از طراحی معاصر و زیبای شهری بکار گرفته شده است و در مرکز تجاری دبی قرار گرفته است. این هتل شامل مجموعه ای از آپارتمان ها و دفاتر اداری می باشد و فاصله کمی با جاذبه های اصلی، مراکز خرید، کلوب های گلف و سواحل دارد؛ همچنین به طور مستقیم به مرکز همایش های بین المللی دبی راه دارد. از فعالیت هایی که در این محله رایج است می توان به کویرنوردی، شترسواری، قایق سواری روی رودخانه و بازدید از مسجد معروف دبی و باغ وحش و همچنین رفتن به یکی از بهترین پارک های آبی جهان اشاره کرد. بخش کاری شامل یک طبقه بورس و تجارت می باشد که دارای دفاتر مجازی و اتاق های هیات مدیره با تجهیز به خطوط DSL و اینترنت وایرلایس می باشد.
جوایز برنده شده: «بهترین هتل های تجاری در دبی» و «بهترین هتل از لحاظ مناسب بودن برای بچه ها در دبی»

 
Fairmont Dubai
 

۴. InterContinental Dubai Festival City
موقعیت مکانی: دبی؛ Dubai creek
سال ساخت: ۲۰۰۷
با برنامه ریزی های انجام شده قرار است این محل به یک مرکز عطف و قابل توجه تبدیل شود. از ویژگی های آن می توان به چشم انداز خیرکننده از زوایای مختلف اشاره کرد. این مرکز ۱۰ دقیقه رانندگی از فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد و در مرکز «دبی فستیوال سیتی» معروف به شهری در شهری دیگر قرار دارد. این منطقه تفریحگاهی با ترکیبی از مراکز خرید، رستوران ها، سرگرمی ها، خانه ها، مدرسه ها، ادارات و هتل ها در یک جا می باشد. فضایی که برای مهمانی ها و جلسات در نظر گرفته شده ۳۸۰۰ مترمربع می باشد.
جایز برنده شده: «بهترین هتل های تجاری در دبی»

 
InterContinental Dubai Festival City+
 

۵. Jumeirah Emirates Towers
موقعیت مکانی: دبی؛ مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC)
سال ساخت: ۲۰۰۰، سال طراحی مجدد: ۲۰۰۵، تعداد اتاق ها: ۴۰۰
این برج ها در قلب منطقه تجاری دبی قرار گرفته است و بخش کاری این برج ها به طور کامل مجهز به Biz Pod می باشد و شامل ۳ اتاق هیات مدیره با قابلیت ویدیو کنفرانس پیشرفته می باشد. تراس های بزرگ و اتاق های شخصی در طبقات ۷ و ۸ چشم اندازهای دیدنی و جالبی را ایجاد کرده است. سالن معروف جلسات این برجها، در طول روز از نور طبیعی برخوردار است و می تواند به سه فضای مستقل و جداگانه برای جلسات مختلف تقسیم شود. رویدادهای کاری کوچکتر مثل جلسات کاری، کنفرانس ها، ناهار کاری و سمینارها را می توان در ۱۲ اتاق جلسه که شبیه اتاق های هیات مدیره ساخته شده است، برگزار کرد. شایان ذکر است که بخش کاری این برج ها ۲۴ ساعته باز هستند.
جوایز برنده شده: «بهترین هتل های تجاری ۲۰۱۴»، «بهترین هتل های تجاری در دبی»، «بهترین هتل ها برای جمع های دوستانه»، «۵۰ هتل ۵ ستاره برتر در سال ۲۰۰۶»، «۵۰ هتل ۵ ستاره برتر در سال ۲۰۰۷»، «۵۰ هتل ۵ ستاره برتر در سال ۲۰۰۸»

 
jumeirah emirates towers dubai
 

۶. Kempinski Hotel Mall of the Emirates
موقعیت مکانی: دبی؛ Al Barsha
سال ساخت: ۲۰۰۶، تعداد اتاق ها: ۳۹۳، تعداد سوئیت ها: ۸۵
این هتل سومین پیست اسکی بزرگ داخلی در دنیا و بزرگترین پارک پوشیده از برف را دارد. این هتل دلوکس ۵ ستاره به بزرگترین مرکز خرید راه دارد و با امکانات و تسهیلاتی که دارد مانند مرکز تخصصی سلامت، استخرها، زمین های تنیس و … تجربه کاملی از تجربه آسودگی و سلامتی را ارایه می کند. در بخش کاری همه سرویس های رایج ارایه می شود.
جوایز برنده شده: «بهترین هتل های تجاری در دبی» و «۵۰ هتل ۵ ستاره برتر در سال ۲۰۰۸»،

 
Kempinski Hotel Mall of the Emirates+
 

۷. Radisson Blu Hotel Dubai Deira Creek
موقعیت مکانی: دبی؛ جاده Bani Yas
تعداد اتاق ها: ۲۸۷، تعداد سوئیت ها: ۳۹
این هتل در مرکز منطقه تجاری و خرید شهر قرار دارد و فقط چند دقیقه با فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد. این هتل ۵ ستاره جوایز معتبری برنده شده است از جمله به عنوان برترین هتل تجاری در خاورمیانه انتخاب شده است. این هتل دارای ۱۰ اتاق جلسه با چشم اندازهای پانوراما از بندرگاه دبی و برخورداری از نور طبیعی در طی روز می باشد. دو تالار این هتل ظرفیت برگزاری رویدادها تا ۷۰۰ نفر با تمامی تسهیلات موردنیاز را مهیا می کند. جوایز برنده شده: «بهترین هتل های تجاری در دبی» و «یکی از ۵۰ هتل ۵ ستاره برتر در سال ۲۰۰۷»

 
Radisson Blu Hotel Dubai Deira Creek+
 

۸. Raffles Dubai
موقعیت مکانی: دبی؛ جاده Sheikh Rashed
سال ساخت: ۲۰۰۷، تعداد اتاق ها: ۲۴۶، تعداد سوئیت ها: ۵۶
معماری این هتل الهام گرفته شده از اهرام مصر است و این ساختار چشم انداز دیدنی از دبی را فراهم کرده است. از ویژگی های این هتل می توان به مرکز اسپا پیشرفته و اینترنت وای-فای رایگان در اتاق ها اشاره کرد. اتاق های هتل با زیورهای دست ساز و پارچه های شیک تزیین شده اند و هر اتاق دارای بالکن اختصاصی بزرگ می باشد که افق دبی به راحتی دیده می شود. همه واحدها دارای ماهواره، تلویزیون بزرگ و iPod می باشد. تالارها و اتاق های جلسه در این هتل ظرفیت ۵۵۰ نفر دارد.
جوایز برنده شده: «بهترین هتل های تجاری در دبی» و «یکی از ۵۰ هتل ۵ ستاره برتر در سال ۲۰۰۸»

 
Raffles Dubai
 

۹. Shangri-La Hotel Dubai
موقعیت مکانی: دبی؛ جاده Sheikh Zayed
سال ساخت: ۲۰۰۳، تعداد اتاق ها: ۳۰۳، تعداد سوئیت ها: ۳۱
این هتل اقامت لوکس را با میزبانی ویژه و ناهارخوری متمایز در مرکز دبی فراهم می کند. معماری و ساختار این هتل الهام گرفته از سبک معاصر و مجلل عربی می باشد که در ۳۰۳ اتاق و سوئیت استفاده شده است.
استفاده از رنگ های خاکی با روکش های چوب چنار و آثار هنری اصیل، فضای صمیمی را برای مهمانان فراهم کرده است. این هتل در مرکز تجاری و توریستی دبی قرار گرفته است و بخش کاری آن ۲۴ ساعته باز است.
جوایز برنده شده: «بهترین هتل های تجاری در دبی» و «یکی از ۵۰ هتل ۵ ستاره برتر در سال ۲۰۰۶»

 
Shangri-La Hotel Dubai
 

۱۰. Taj Palace Hotel Dubai
موقعیت مکانی: دبی؛ Al Riqqa
این هتل ۵ ستاره دلوکس در مرکز دبی واقع شده است و امکانات و خدمات کاملی را به مسافران ارایه می کند. در این محله مسافران می توانند فعالیت هایی مانند رفتن به بازارهای عربی، بازدید از مراکز فرهنگی و موزه ها را داشته باشند. همه اتاق های این هتل سبک معاصر و فضای راحتی ارایه می کنند. این هتل بزرگترین اتاق با ۶۱ مترمربع (با احتساب فضای بالکن) را در شهر دارد. مسافران می توانند در ۳ اتاق جلسه با آسودگی به کارهای خود بپردازند.
جایز برنده شده: «بهترین هتل های تجاری در دبی»

 
Taj Palace Hotel Dubai
 

۱۱. Traders Hotel Dubai
موقعیت مکانی: دیره، Abu Baker Al Siddiqu
سال ساخت: ۲۰۰۳، تعداد اتاق ها: ۲۵۰، تعداد طبقات: ۶
این هتل ۱۵ دقیقه با فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد و به مرکز تجاری دیره نزدیک است. دسترسی به این هتل راحت است و خوش آمدگویی آن به سبک عربی معاصر را دارد. آنچه این هتل را از هتل های دیگر متمایز می کند امکانات و تسهیلات هتل است. بخش کاری این هتل خدمات کاری متعددی را ارایه می دهد مانند تجهیزات A/V، اتصالات WAP.
جایزه برنده شده: «بهترین هتل های تجاری در دبی»

 
Traders Hotel Dubai
 

۱۲. هتل Black Stone
موقعیت مکانی: دیره، Al Muraqqabat
این هتل در مرکز تجاری دوبی قرار گرفته است، ۵ دقیقه پیاده روی با برج ساعت فاصله دارد و به فرودگاه بین المللی و مرکز همایش های دوبی نزدیک است. همچنین ۵ کیلومتر از ایستگاه مرکز تجارت جهانی دوبی فاصله دارد.
هر اتاق این هتل تلویزیون بزرگ و تهیه هوا دارد. باشگاه بدنسازی، سولاریوم و اسپا از دیگر خدمات این هتل هستند.

 
Black Stone
 

۱۳. هتل Al sarab
موقعیت مکانی: دیره
این هتل با طراحی مدرن و اتاق های مجلل در هر اتاق تلویزیون بزرگ، سیستم تهویه هوا و کانال های ماهواره دارد، همچنین اینترنت وای فای رایگان در همه واحدهای هتل قابل استفاده است.
این هتل ۱.۵ مایل از موزه دوبی، ۰.۵ مایل از مرکز تجارت جهانی، ۳ مایل از مرکز همایش های بین المللی و ۲.۵ مایل از فرودگاه بین المللی دوبی فاصله دارد.

 
al-sarab
 

۱۴. هتل Suba
موقعیت مکانی: دیره، Al Rigga street
این هتل ۴ ستاره با سبک مدرن و میزبانی گرم عربی در مرکز دوبی قرار دارد. از لحاظ دسترسی هتل، ۱ مایل با موزه دوبی، ۳ مایل از مرکز همایش های بین المللی و ۲.۵ مایل از فرودگاه بین المللی دوبی فاصله دارد. در این هتل هر اتاق iPad، تهویه هوا و تلویزیون بزرگ دارد. از خدمات دیگر این هتل می توان به امکانات برگزاری جلسه، تبدیل ارز، مرکز کاری، فتوکپی و اجاره خودرو اشاره کرد.

 
Suba
نمایندگی فروش بلیط قطارهای رجاء و سفیر و جوپار| دریافت وقت سفارت و اخذ ویزای توریستی روسیه|دبی|تایلند|پیکاپ ویزا و پیکاپ پاسپورت آمریکا و کانادا و دریافت وقت سفارت از ارمنستان و دبی و آنکارا تور ترکیه بهار 96|تور استانبول نوروز |تور آنتالیا نوروز 96|تور دبی نوروز 96|رزرو هتل آنلاین |تور مشهد از کرج|تور مشهد نوروز 96|تور مشهد با قطار|تور مشهد با هواپیما|تور مشهد ارزان|قیمت تور مشهد|تور کیش از کرج|تور لحظه آخری کیش|قیمت تور کیش|پرواز کیش|چارتر کیش|هتل کیش|جشنواره کیش|بازار کیش|قیمت تور ارزان آنتالیا|تور لحظه آخری آنتالیا|تورآنتالیا نوروز 96|تور آنتالیا از کرج|هتلهای آنتالیا|تور دقیقه نود|تور چارتر کرج|پرواز چارتر کرج|آفر ویژه|تور هند نوروز 96|تور ایتالیا ژانویه2017|تور مالدیو|تور آفریقای جنوبی ژانویه 2017|تور برزیل ژانویه و نوروز96|تور ارمنستان نوروز96 از کرج|تور ارمنستان با اتوبوس نوروز 96از کرج|تور ترکیه زمینی از کرج|تور ترکیه با اتوبوس از کرج|تور حرکت از کرج|لیست هتلهای استانبول|لیست هتلهای آنتالیا|لیست هتلهای کوش آداسی|لیست هتلهای بدروم|لیست هتلهای کیش|لیست هتلهای دبی|لیست هتلهای تایلند|لیست هتلهای مالزی|لیست هتلهای پاتایا|لیست هتلهای بانکوک|لیست هتلهای ارمنستان|لیست هتلهای 4 ستاره|لیست هتلهای 5 ستاره|لیست هتلهای 3 ستاره|قیمت اتاق 2 تخته|قیمت اتاق سه تخته|قیمت بلیط نورزاد|قیمت بلیط کودک|قیمت تخت اضافه|قیمت هتل آپارتمان|لیست هتلهای کرج|لیست نام آژانسهای هواپیمایی کرج|لیست قیمت بلیط قطار|لیست قیمت بلیط هواپیما|نرخ بلیط|karaj|بلیط مشهد|بلیط کیش|list|tour|ویزای عراق|ویزای نجف|کاروان زیارتی از کرج|visa|ticket|off|price|tkt|free|offer|oujtravel|ojeparvaz|agency|alborz|برگزار کننده تور یکروزه|برگزار کننده تورهای نمایشگاهی|برگزار کننده تورهای دانشجویی ویژه مدارس|ارزانترین تورها وارزانترین هتلهانرخ تور ترکیه استانبول هتل سورملی|تور خوب ترکیه استانبول هتل گرندجواهر|تور ارزان ترکیه استانبول هتل کریستال|تور خوب و ارزان |ترکیه استانبول هتل لیون |بهترین تور ترکیه استانبول هتل کروانسرایتور| ترکیه استانبول با قیمت مناسب هتل یوروپلازایتور| ترکیه استانبول هتل گرندهیلاریم+قیمت تور ترکیه آنتالیا هتل رویال پالم|تور ارزان ترکیه آنتالیا هتل راماداریزورت|تور ترکیه آنتالیا هتل رکسوس سانگیت 5 ستاره+اختلاف ساعت ایران و ترکیه|بهترین زمان سفر به ترکیه|موقعیت جغرافیایی ترکیه|اینترنت در ترکیه|نقشه ترکیه|معرفی شهر آلانیا|معرفی شهر چشمه|استانبول در سال2017 |رستورانهای تاپ ترکیه|مراکز خرید آلانیا در ترکیه|درباره استانبول|درباره ترکيه|شهر ازمیر ترکیه|راههای ارتباطی ترکیه|اطلاعات ضروری ترکیه|کوش آداسی ترکیه|آب و هوای ترکیه|دانستنیهای ترکیه|شهر ادرنه ترکیه|درباره مارماریس ترکیه|شهر آنکارا ترکیه|ایرلاین ها برای سفر به استانبول+هتل کریستال ترکیه استانبول+هتل گرند جواهر کانونشن سنتر ترکیه استانبول+هتل میتات ترکیه آنکارا+هتل آلبا ترکیه آنکارا+هتل اسلیو ترکیه آنکارا+هتل اگوالتورک ترکیه آنکارا+هتل ایسکیل ترکیه آنکارا+هتل ربتکا بوتیک ترکیه کوش آداسی+هتل آمباسادر ترکیه کمر+هتل زنا ریزورت ترکیه کمر+هتل واسرمان ترکیه کمر+هتل گلدن رکک ترکیه کمر+هتل دلوکس ترکیه آلانیا+هتل دلفین بوتانیک ترکیه آلانیا+هتل هپی الگانت ترکیه آلانیا+هتل آیمینی ترکیه آنکارا+هتل جو ماریوت ترکیه آنکارا+هتل لاویستا بوتیک ترکیه کوش آداسی+هتل کلاس ترکیه آنکارا+هتل دایما ریزورت کمر ترکیه+هتل سوئیت وآبگرم کویین الیزابت کمر ترکیه+هتل کویین الیزابت ترکیه آنتالیا+هتل بلک بیچ ریزورت ترکیه آنتالیا+هتل فیم رزیدنس کمر ترکیه آنتالیا+هتل آدا کوله ترکیه کوش آداسی+هتل پین بای هالیدی ریزورت ترکیه کوش آداسی+هتل آل سیزن ترکیه+هتل کریستال تات بیچ گلف ریزورت+هتل توپکاپی ترکیه استانبول+هتل رامادا پلازا ترکیه استانبول+مرکز خرید ایستینی پارک ترکیه+مرکز خرید olivium ترکیه+فروشگاه مواد غذایی تانساش ترکیه+مرکز خرید Armaggan استانبول ترکیه+مرکز خرید گالریا در ترکیه استانبول+گذرنامه زمان قاجار+گردشگری جهان+کثيف‌ترين هتل‌هاي جهان معرفی شد+پل واردا ترکیه+کاله ایچی آنتالیا+پل گالاتا ترکیه+شهر متروکه کایاکوی ترکیه+کاپادوکیا ترکیه+مسجد بایزید ترکیه استانبول+موزه آك سرا ترکیه "مدرسه زنجيريه" +آسپندوس ترکیه آنتالیا+شهر باستاني Hierapolis+ایدریایلاسی در ترکیه+قصر دولماباغچه ترکیه استانبول+امارت ایحلامور ترکیه استانبول+کلیسای چورا ترکیه+مسجد فاتح ترکیه+قلعه روملی حصار ترکیه+تنگه بسفر ترکیه+معبد آگوستوس ترکیه+مسجد Yeni Cenab Ahmet +ارگ آنکارا ترکیه+گومبت بدروم ترکیه+میدان کناک ازمیر ترکیه+شهرک Sakl Kent ترکیه+موزه‌ی مو ترکیه+مراکز تفریحی بدروم ترکیه+پارک مینیاتورک استانبول+تور ترکیه پاییز 96هتل ازبک+تور لحظه آخری آنتالیا|تور ارزان آنتالیا|تور آنتالیا بهار|قیمت تور آنتالیا|تور آنتالیا تعطیلات زمستان 96|تور آنتالیا از تبریز|تور آنتالیا از مشهد|تورآنتالیاتور آنتالیا ترکیه|تور آنتالیا استانبول|تور آنتالیا نوروز 96+آمفی تئاتر آسپندوس آنتالیا+گشت با کشتی در مدیترانه آنتالیا+حمام روميها آنتالیا+غار دامالاش آنتالیا+پارک ملی آنتالیا+موزه باستان شناسی آنتالیا+سواحل آنتالیا+بندر قلعه کاله ایچی آنتالیا+کسیک مناره آنتالیا+تور رافتینگ آنتالیا+آبشارهای دودن آنتالیا+شهر باستانی الیمپس آنتالیا+غار کارائین آنتالیا+تفریحگاه توربان کالیسی آنتالیا+منطقه ساید آنتالیا+دروازه هادریان آنتالیا+ساحل لارا آنتالیا+ساحل کنیالتی در آنتالیا+سواحل آلانیا+ساحل کمر آنتالیا+منطقه بلک آنتالیا+منطقه سیده آنتالیا+خیابان آتاتورک مرکز خرید آنتالیا+بازار آنتالیا+مرکز خرید دیپو آنتالیا+مرکزخرید ام ام مایگروس آنتالیا+مرکز خرید کالیسی آنتالیا+مرکز خرید تانساس اچ آنتالیا+مرکز خرید شی مال آنتالیا+مرکز خرید تانزاس آنتالیا+بازار خیابان لاورا آنتالیا+بازار غذای سر پوشیده آنتالیا+مرکز خرید تراسیتی آنتالیا+هتل کروانسارای لارا آنتالیا+هتل ریکسوز پریمیوم آنتالیا+هتل دلفین دیوا پرمیر آنتالیا+هتل کلوب سرا آنتالیا+هتل مجیک آنتالیا+هتل کنکورد دلوکس آنتالیا+هتل ریکسوس لارس آنتالیا+هتل لارا پارک آنتالیا+هتل رامادا پلازا آنتالیا+هتل پورتو بلو آنتالیا+هتل بلک بیچ ریزورت آنتالیا+هتل وو کرملین پالاس آنتالیا+هتل لتونیا ریزورت آنتالیا+هتل آدورا گلف آنتالیا+هتل اورنج کانتی آنتالیا+هتل رویال هالیدی پالاس آنتالیا+هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا+هتل لیماک آرکادیا آنتالیا+هتل آیدین بی فیمس ریزورت آنتالیا+هتل آتلانتیس لیماک آنتالیا+هتل رویال وینگس آنتالیا+هتل کریستال واترورلد ریزورت آنتالیا+هتل لارا آنتالیا+هتل هادریانوس آنتالیا+هتل پامیرا آنتالیا+هتل آنتالیا آدنیس+هتل سانتا مارینا آنتالیا+هتل تفریحی سیلایف فامیلی آنتالیا+هتل هرینگتون پارک ریزورت آنتالیا+هتل مردان پالاس آنتالیا+هتل کلاب فالکن آنتالیا+هتل مکس رویال آنتالیا+درباره آنتالیا|موقعیت جغرافیایی آنتالیا|مراکز خرید آنتالیا|اختلاف ساعت آنتالیا و ایران|نقشه آنتالیا|توصیه های سفر به آنتالیا|دانستنیهای آنتالیا|فرودگاه اسپارتا آنتالیا|راهنمای سفر به آنتالیا|آنتالیا به کجاها بریم|مسافران آنتالیا بدانند|هتل های آل آنتالیا|هتل های یو آل آنتالیا|حمل و نقل عمومی در آنتالیا|رفت و آمد در آنتالیا|کرایه تاکسی در آنتالیا|هتل های خوب در آنتالیا+تور آنتالیا هتل نظربیچ+قیمت تور آنتالیا ویژه شهریور 96 هتل سانتا مارینا+تور ترکیه آنتالیا هتل راکسی بیچ+تور آنتالیا 6 شب و 7 روز ویژه هتل رویال سیتی لاراتور آنتالیا لحظه آخری با پرواز اسکای زمستان 93 هتل رکسوس سانگیت+نرخ ویژه تور آنتالیا شهریور 96 هتل رویال پالم +قیمت تور آنتالیا هتل پنج ستاره هتل رامادا ریزورتتور آنتالیا شهریور +تور آنتالیا تعطیلات +موقعیت جغرافیایی+آب و هوا تایلند+فرهنگ تایلند+مذهب تایلند+پادشاهی تایلند+جشن های سالانه تایلند+جشن آب تایلند+جشن ماه کامل تایلند+غذا تایلند+نماد ملی تایلند+پرچم تایلند+اختلاف ساعت تایلند و ایران+فرهنگ غذا در تایلند+بهترین زمان سفربه تایلند+تعطیلات رسمی در تایلند+سفارت ایران و تایلند+واحد پول تایلند+درباره بانکوک+معبد بودای خوابیده یا بودای لمیده+مزرعه تمساح ها+مجموعه کاخ پادشاهی+مجسمه بودای زمردین در معبد وات پراکائو+شهر تاریخی آیوتایا+رودخانه چائوپرایا+دنیای سافاری یا دنیای وحش+باغ وحش دوزیت+باغ رز+بازار شناور روی آب+شور حسینی در تایلند+درباره پوکت+پارک حیات وحش+موزه ملی Thalang+معبد Chalong +قایق سواری در تندآب+فیل سواری در جزیره+فانتاسي شو+ساحل Naiyang+ساحل Naithon +ساحل Mai Khao +ساحل Kata+ساحل Karon +خلیج Chalong +باغ وحش پوکت+آکواریوم پوکت+درباره ساموئی تایلند+چشم اندازهای ساموئی+پارک ملی آنگ تونگ+نمایش میمون ها+مزرعه ی مارها+مزرعه ی تمساح ها+خانه ی باستانی+باغات پروانه+باغات جادویی (باغات بهشتی) +آکواریوم و باغ وحش ببر+هتل آماری آتریوم بانکوک+هتل آماری واترگیت بانکوک+هتل تاوانا رامادا بانکوک+هتل ایستین مکاسان بانکوک+هتل رویال ارکید بانکوک+هتل بانکوک پالاس بانکوک+هتل دوسیت تانی بانکوک+هتل باندرا سوئیت سیلوم بانکوک+هتل سوفیتل سیلوم بانکوک+هتل ایندرا ریجنتبانکوک+هتل بانکوک سنتر+هتل هالیدی این بانکوک+هتل ایبیس ریورساید بانکوک+هتل بایوک اسکای بانکوک+هتل نووتل بانکوک+هتل فروم پارک بانکوک+هتل پولمن پاور کینگ بانکوک+هتل ایبیس ساتورن بانکوک+هتل های رزیدنس بانکوک+هتل ای رزیدنس سیلوم بانکوک+هتل یوروپا این بانکوک+هتل آیبیس پوکت پاتونگ+هتل بلو مارین پوکت+هتل بی-لی-تانگ پوکت+هتل دوانجیت پوکت+هتل سنترا کارون ریزورت پوکت+هتل لمردین پوکت+هتل دوسیت تانی لاگونا پوکت+هتل سنترا گرند پوکت+هتل آویستا پوکت+هتل سیتین پلازا پوکت+هتل مرکور پاتونگ پوکت+هتل میلنیوم ریزورت پوکت+هتل نووتل پوکت ریزورت+هتل گریسلند پوکت+هتل دیوانا ریزورت پاتونگ پوکت+تفریحگاه و آبگرم دوانجیت+تفریحگاه و آبگرم بلو مارین+تفریحگاه و آبگرم هیلتون آرکادیا+هتل آنداکیرا+هتل ایبیس+هتل ایبیس+هتل سنتارا کارون+هتل ملینیوم+هتل وآبگرم رویال پارادایز+هتل تواین پالم+هتلهاي پاتايا+هتل آسیا پاتایا+هتل رویال کلیف پاتایا+هتل سان بیم پاتایا+هتل رومئو پالاس پاتایا+هتل فوراما جامتین بیچ پاتایا+هتل مایک گاردن پاتایا+هتل مونتین پاتایا تایلند+هتل پاتایا سنتر پاتایا+هتل گاردن کلیف پاتایا+هتل ویستا پاتایا+هتل ای وان رویال کروز پاتایا+هتل گلدن بیچ پاتایا|شرکت خدمات مسافرتی آریا اوج پرواز|آژانس مسافرتی کرج| آژانس هواپیمایی کرج|تور نوروز 96|نمایندگی فروش بلیط قطارهای رجاء و سفیر و جوپار| دریافت وقت سفارت و اخذ ویزای توریستی روسیه|دبی|تایلند|پیکاپ ویزا و پیکاپ پاسپورت آمریکا و کانادا و دریافت وقت سفارت از ارمنستان و دبی و آنکارا تور ترکیه بهار 96|تور استانبول نوروز 96|تور آنتالیا نوروز 96|تور دبی نوروز 96|رزرو هتل آنلاین |تور مشهد از کرج|تور مشهد نوروز 96|تور مشهد با قطار|تور مشهد با هواپیما|تور مشهد ارزان|قیمت تور مشهد|تور کیش از کرج|تور لحظه آخری کیش|قیمت تور کیش|پرواز کیش|چارتر کیش|هتل کیش|جشنواره کیش|بازار کیش|قیمت تور ارزان آنتالیا|تور لحظه آخری آنتالیا|تورآنتالیا نوروز 96|تور آنتالیا از کرج|هتلهای آنتالیا|تور دقیقه نود|تور چارتر کرج|پرواز چارتر کرج|آفر ویژه|تور هند نوروز 96|تور ایتالیا ژانویه2015|تور مالدیو|تور آفریقای جنوبی ژانویه 2017|تور برزیل ژانویه 2017 و نوروز96|تور ارمنستان نوروز96 از کرج|تور ارمنستان با اتوبوس نوروز 96 از کرج|تور ترکیه زمینی از کرج|تور ترکیه با اتوبوس از کرج|تور حرکت از کرج|لیست هتلهای استانبول|لیست هتلهای آنتالیا|لیست هتلهای کوش آداسی|لیست هتلهای بدروم|لیست هتلهای کیش|لیست هتلهای دبی|لیست هتلهای تایلند|لیست هتلهای مالزی|لیست هتلهای پاتایا|لیست هتلهای بانکوک|لیست هتلهای ارمنستان|لیست هتلهای 4 ستاره|لیست هتلهای 5 ستاره|لیست هتلهای 3 ستاره|قیمت اتاق 2 تخته|قیمت اتاق سه تخته|قیمت بلیط نورزاد|قیمت بلیط کودک|قیمت تخت اضافه|قیمت هتل آپارتمان|لیست هتلهای کرج|لیست نام آژانسهای هواپیمایی کرج|لیست قیمت بلیط قطار|لیست قیمت بلیط هواپیما|نرخ بلیط