• (021) 47623444 (026) 32255012

26 اردیبهشت 1398 - 11:54
مراکز خرید پنانگ

مراکز خرید پنانگ

مراکز خرید پنانگ

مراکز خرید پنانگ
پنانگ یا مروارید شرق محل مناسب دیگری برای خرید است. اماکن اصلی اکثراً در شهر واقع شده اند. اما در ساحل نیز دکه ها و مغازه های کوچک بنامی وجود دارند.
فروشگاه کویینزبی و نیوورلد
هر دوی این فروشگاه ها ابعاد جدیدی از سرگرم کننده بودن خرید را به شما نشان می دهد. فروشگاه کویینزبی حدود 500 مغازه ی خرده فروشی دارد که برند ها و مارک های بین المللی را می فروشند. فروشگاه نیوورلد نیز خرده فروشی های زیادی دارد اما دارای یک سالن نمایش و محل سرو غذا نیز است. در آخر هفته ها این فروشگاه ها معمولاً خلوت تر هستند و حراج سالیانه معمولاً در ماه آگوست شروع می شود.
فروشگاه پسار مالام
در این فروشگاه بیش از 1000 غرفه ی خرده فروشی اجناس مختلف وجود دارد. در این فروشگاه می توانید لباس یا سوغات های ارزان برای آشنایان خود تهیه کنید. این فروشگاه یکی از شلوغ ترین فروشگاه های پنانگ است و هر روزه میزبان تعداد زیادی از خریداران محلی و گردشگران است.
فروشگاه جوج تاون
جورج تاون بهترین مکان برای خرید جواهرات، وسایل آنتیک ، مجسمه ها و آثار هنری است. خرید از این فروشگاه یکی از محبوب ترین کارهای گردشگران در پنانگ است.
بازار پنانگ
در این بازار می توانید صنایع دستی تمام کشور را به قیمت ارزان خریداری کنید. از بامبو گرفته تا باتیک را می توانید در این بازار پیدا کنید. این بازار یکی از مکان های مناسب برای تهیه سوغاتی است.
نکات قابل توجه 
بعضی از گردشگرانی که به این شهر می روند هدفی جز خرید کردن ندارند. معمولاً این دسته از گردشگران در ماه آگوست برای حراج های سالیانه به پنانگ می روند. در این ماه فروشگاه ها به شلوغ ترین حد خود در طول سال می رسند. معمولاً اجناسی که در فروشگاه ها عرضه می شوند برندهای اصلی هستند اما اجناسی که در مغازه های بیرون و دست فروشی ها فروخته می شوند بیشتر بدلی هستند. اگر از فروشگاه جورج تاون صنایع دستی می خرید دقت داشته باشید که بدون مجوز قادر به خارج کردن آن ها از کشور نیستید، پس در هنگام خرید مجوز خارج کردن آن ها را از فروشنده دریافت کنید.
مهم ترین مراکز خرید پنانگ عبارتند از
Burmah Road
Campbell Stret
Penang Road