• (021) 47623444 (026) 32255012

26 اردیبهشت 1398 - 11:41
ویزای قبرس

ویزای قبرس

ویزای قبرس

ویزای قبرس  | ویزا قبرس

ویزای قبرس | ویزا قبرس

اخذ مستقیم و بدون واسطه ویزای قبرس با ارزانترین قیمت و کمترین زمان جهت مشتریان محترم و آژانس های همکار به صورت انفرادی و گروهی.
خدمات سفر:
آژانس آریا اوج پرواز در ضمن اخذ ویزا اقدام به تهیه بلیط ، پرواز شرکت های ایرانی و خارجی به مقصد باکو و همچنین تهیه بلیط در مسیر شهرهای داخلی و رزرواسیون هتل های باکو با ارایه واچر رسمی و همچنین بیمه مسافرتی جهت مسافرین محترم می نماید.
آژانس آریا اوج پرواز مجری مستقیم تورهای قبرس شمالی با بهترین قیمت و برترین کیفیت می باشد،ضمنا این آژانس طراح تورهای ویژه قبرس شمالی در بین آژانس های ایرانی است.
خدمات سفر:
آژانس آریا اوج پرواز در ضمن اجرای تور اقدام به اخذ ویزا و تهیه بلیط و رزرو هتل و بیمه مسافرتی با ارائه واچر رسمی می نماید.

آب وهوای قبرس يکی از سالمترين و بهترين آب و هواي قبرس در حقيقت از نوع معتدل مديترانه ای است . تابستانهای گرم و خشک و زمستانهاي معتدل مديترانه اي و باراني دارد . آب و هوای تابستانی از نيمه مارچ ( اواخر اسفند ماه ) شروع و تا اواخر سپتامبر ادامه پيدا ميکند بهار و پاييز در اين دو دوره ميباشد در طول 30 سال گذشته ميزان متوسط بارش سالانه 503 ميلی متر بوده است.

درباره قبرس شمالی :

جمهوری ترک قبرس : ناحیه تحت تسلط ترکها در شمال جزیره قبرس است. این جمهوری خود خوانده توسط هیچ کشوری به جز ترکیه به رسمیت شناخته نشده‌است .قبرس در سال ۱۹۶۰ استقلال خود را از بریتانیا کسب کرد و حکومت مستقل قبرس براساس مشارکت جوامع ترک و یونانی در اداره امور این جزیره اعلام موجودیت کرد و بریتانیا، یونان و ترکیه حق حاکمیت دولت قبرس را تضمین کردند.

در سال ۱۹۶۳، نمایندگان اقلیت ترک در پی اختلاف بر سر نحوه اجرای این توافق از دولت قبرس خارج شدند و در پی بروز درگیری بین دو طرف، سازمان ملل متحد در سال ۱۹۶۴ یک نیروی پاسدار صلح را به این جزیره اعزام داشت که ماموریت آن تا کنون تمدید شده‌است.

در سال ۱۹۷۴ دولت سراسقف ماکاریوس، رئیس جمهور وقت قبرس، در کودتایی به تحریک حکومت نظامیان یونان سرنگون شد و ترکیه با استناد به موقعیت خود به عنوان یکی از تضمین کنندگان حق حاکمیت قبرس، واحدهای ارتش خود را در شمال این سرزمین مستقر کرد که عملاً باعث تقسیم این جزیره شد.

بخش ترک ‌نشین قبرس را غیر از ترکیه، کشور دیگری به رسمیت نشناخته‌است و این بخش به عنوان «ناظر» در همایش‌های سازمان کنفرانس کشورهای اسلامی حضور می‌یابد.اما رای مثبت مردم بخش ترک‌نشین قبرس به طرح صلح کوفی عنان دبیرکل سابق سازمان ملل در همه پرسی سال ‪ ۲۰۰۴‬و رای منفی مردم بخش یونانی‌نشین به همین طرح، در تحریم جهانی علیه بخش ترک‌نشین قبرس شکاف ایجاد کرد و موقعیت این بخش را در عرصه بین‌المللی بهبود بخشید .

هم اکنون هیات‌هایی از کشورهای مختلف و حتی کشورهای عضو اتحادیه اروپا بطور غیر رسمی به بخش ترک‌نشین قبرس سفر کرده و به رغم اعتراض‌های بخش یونانی‌نشین و نیز یونان، با مقامات این بخش دیدار می‌کنند.

آّب و هوا :

آب وهوای قبرس يکی از سالمترين و بهترين آب و هواي قبرس در حقيقت از نوع معتدل مديترانه اي است . تابستانهاي گرم و خشک و زمستانهاي معتدل مديترانه اي و باراني دارد . ميانگين روزهاي آ فتابي 330 رور در سال است . آب و هواي تابستاني از نيمه مارچ ( اواخر اسفند ماه ) شروع و تا اواخر سپتامبر ادامه پيدا ميکند بهار و پاييز در اين دو دوره ميباشد در طول 30 سال گذشته ميزان متوسط بارش سالانه 503 ميلي متر بوده است.

در همین حال اتحادیه اروپا با پذیرش بخش یونانی‌نشین قبرس در آن اتحادیه، از دولت ترکیه خواهان شناسایی بخش یونانی‌نشین قبرس و تلاش برای ایجاد زمینه وحدت قبرس در راستای همگرایی ترکیه با اتحادیه اروپا است.

جاذبه توریستی :

جاذبه های توریستی لارناکا (قبرس) اماکن تاریخی در اطراف جزیره پراکنده است بعضی از آثار تاریخی از زمان روم باستان باقی مانده اند. خطوط ساحلی این جزیره برای تفریح زیبا هستند. کوه Troodos این کوه حدود 1952 متر ارتفاع دارد. همراه با طبیعت زیبا برای پیاده روی و روستاهای عجیب و کوچک همچنین در زمستان نیز امکان اسکی، به همراه کمپ های ویژه اسکی در این کوه وجود دارد.